|

(عکس) پرونده‌ای عجیب علیه مهدی طارمی!

چهار روز از بازی پورتو و بنفیکا می‌گذرد، اما انتشار ویدیوی جدیدی از مهدی طارمی، جنجالی شده است.

لینک کوتاه کپی شد

دیدار پورتو و بنفیکا با حواشی و جنجال‌های متعددی همراه بود. تیم سرجیو کونسیسائو امیدوار بود تا در خانه بتواند نخستین شکست بنفیکا را رقم بزند و به صدر جدول لیگای پرتغال برسد. اما عکس این موضوع رخ داد و اخراج اوستاکیو در دقیقه ۲۷، تمام برنامه‌های تیم او را به هم زد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ پس از پایان این بازی، ویدیویی از مهدی طارمی در فضای مجازی منتشر شد که او با در دست داشتن پیراهن پورتو، در مقابل معدود هواداران بنفیکایی حاضر در استادیوم دراگائو قرار گرفته و با نشان دادن لوگوی این باشگاه و قرار دادن دست مقابل دهان به معنای علامت هیس، طرفداران رقیب را وادار به سکوت می‌کند.

آن مسابقه جنجال‌های زیادی از جمله اخراج کونسیسائو و پرتاب یک گلوله کاغذی به پشت راجر اشمیت سرمربی بنفیکا را در پی داشت، اما اکنون با گذشت چهار روز از این مسابقه، ویدیوی دیگری در شبکه‌های اجتماعی حسابی سر و صدا به پا کرده و روزنامه آبولا نیز به این حواشی دامن زده است.

این روزنامه که در شهر لیسبون به چاپ می‌رسد و از گذشته به گرایشات اسپورتینگی متهم بوده است، با تیتر "طارمی سعی کرد اشمیت را از گردن بکشد" ویدیوی جنجالی را منتشر کرده و نوشته است: پایان بازی کلاسیک پورتو و بنفیکا در جمعه گذشته بسیار داغ و هیجانی بود و مهدی طارمی، مهاجم ایرانی اژدها، بنا به دلایلی با راجر اشمیت درگیر شد.

در تصاویر مشخص است که بازیکن آبی و سفید از گردن مربی قرمز‌ها را می‌کشد، هنوز کسی نفهمیده قصد طارمی از این کار چه بوده است. سرمربی آلمانی لمس گردنش توسط مهاجم پورتو را احساس می‌کند و بلافاصله برمی گردد و چند کلمه‌ای را خطاب به طارمی بیان می‌کند.

در نهایت و با دخالت تعدادی از افراد حاضر در آنجا از جمله اوتامندی، اوضاع آرام شده و آرامش در آن منطقه از زمین برقرار شد.

این توضیحاتی است که روزنامه آبولا درباره اتفاقات پایان بازی نوشته است. ویدیوی این اتفاق که بسیار وایرال شده، توسط یک شخص عادی و با تلفن همراه از صفحه تلویزیون فیلمبرداری شده و مرور آن نشان می‌دهد در این زمینه بزرگ نمایی شده و به نظر، طارمی تنها به دنبال صحبت با مربی آلمانی بنفیکا است.

 
 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی