|

برنامه استقلالی ها تا دربی

تیم استقلال پس از برگزاری بازی هفته یازدهم و سوپرجام فوتبال ایران به استراحتی طولانی خواهد رفت.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال استقلال تهران پس از دیدار سوپرجام مقابل نساجی مازندران وارد تعطیلات طولانی لیگ به دلیل اردوی تیم ملی و حضور تیم ایران در جام جهانی خواهد شد و تقریباً تا اواخر آذرماه هیچ دیدار رسمی برگزار نخواهد کرد. بنابراین کادر فنی آبی پوشان ضمن استراحت دادن به بازیکنان آنها را آماده شروع دوباره لیگ خواهد کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهر؛ نکته مهم این است که بعد از این تعطیلات طولانی، استقلال باید به مصاف حریف قدیمی خود، پرسپولیس برود که این مسئله اهمیت تمرینات آماده سازی و تاکتیکی استقلال را دو چندان خواهد کرد و ساپینتو هم می‌داند این دیدار چقدر برای هواداران مهم است و با این اوصاف او باید بکوشد تا تیم را در شرایط آمادگی کامل نگهدارد.

آبی‌ها پس از بازی با نساجی ۱۰ روز تعطیل خواهند بود ضمن اینکه کادر فنی استقلال هم به کشورش بازخواهد گشت تا از این تعطیلات استفاده کند.

تیم فوتبال استقلال قصد دارد یک اردوی تدارکاتی خارج از کشور را در ترکیه یا امارات برگزار کند که اگر به خاطر شرایط مالی اردوی خارجی مهیا نشد به کیش خواهد رفت تا در آنجا اردو زده و تمرینات منظمی را انجام دهد.

در زمانی که همه چشم‌ها به قطر دوخته شده ساپینتو در حال آماده سازی تیمش است. او می‌داند روزهای سختی در انتظار اوست. موفقیت در سوپرجام همچنین نتیجه دربی می‌تواند برای ساپینتو پرتغالی بسیار تأثیرگذار باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی