|

درخواست همه رئالی ها از هافبک این تیم

همه کادر رئال مادرید در تلاش هستند تا تونی کروس، هافبک آلمانی، را از بازنشستگی منصرف کنند.

لینک کوتاه کپی شد

کروس یکی از ارکان اصلی موفقیت‌های رئال مادرید در چند فصل اخیر بوده است و نقشی کلیدی را برای این تیم در مرکز زمین ایفا می‌کند. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ همین موضوع باعث شده که تصمیم این بازیکن برای خداحافظی از دنیای فوتبال به معضلی جدی برای رئال مادرید تبدیل شود و آنها به شدت به دنبال متقاعد کردن او و امضای قرارداد باشند. 

حامی اصلی این بازیکن آلمانی که با قراردادی تنها به ارزش 25 میلیون یورو از بایرن مونیخ به رئال آمد، فلورنتینو پرز است که او را یکی از بهترین‌های خریدش در طول دوران حضور در مدیریت این باشگاه می‌داند. 

پرز حاضر است که پیشنهاد قابل توجهی به کروس ارائه کند تا بتواند او را برای ادامه حضورش در سانتیاگو برنابئو متقاعد کند و به او اعلام کرده که این باشگاه برای امضای قراردادی جدید آماده است. 

کارلو آنچلوتی نیز نقش مهمی در متقاعد کردن او برای امضای قرارداد جدید با رئال دارد. او پیش از این در اولین فصل حضور کروس در رئال نیز مربی این بازیکن بود و حالا بار دیگر اعتمادش را به او در خط میانی رئال نشان داده است. 

او در این مدت همیشه محتاطانه درباره شرایط کروس صحبت کرده اما پس از بازی برابر الچه با قاطعیت گفت اطمینان دارد که پس از جام جهانی با این بازیکن صحبت خواهد کرد اما اطمینان دارد که او به حضورش در رئال ادامه می‌دهد. 

از سوی دیگر، رختکن این تیم نیز علاقه زیادی به این هافبک آلمانی دارد و تمامی بازیکنان رابطه خوبی با او شکل داده‌اند. آنها و خصوصا بازیکنان جوان خط میانی امیدوار هستند که بتوانند از تجربه کروس در این تیم در سال‌های پیش‌رو استفاده کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی