|

جلسه فتح الله زاده با بازیکنان و مربیان؛ خروجی؟

جلسه امروز علی فتح الله زاده با بازیکنان تیم استقلال با اتفاق های جذابی همراه بود.

لینک کوتاه کپی شد

علی فتح الله زاده امروز برای اولین بار به تمرین استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب رفت و با بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم دیدار کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ در این دیدار فتح الله زاده خطاب به بازیکنان گفت:

خیلی زودتر می‌خواستم در تمرین حاضر شوم و شما را ببینم ولی طی صحبتی که با سرمربی محترم داشتم، گفتم بهتر است تمرکزتان روی بازی باشد و به همین دلیل امروز در تمرین حاضر شدم.

او ادامه داد:

ما تیم بزرگی هستیم. شما جایی هستید که بزرگانی مثل روشن، حجازی، پورحیدری و ... بوده‌اند. همه شما بازیکنان خوبی هستید. طبیعتا برخی مطبوعات هم شیطنت‌های دارند. آقای ساپینتو به من گفت که بازیکنان خوبی دارم و همه را می‌خواهم حفظ کنم. من هم نظر ایشان را تایید می‌کنم. یک جام و یک بازی جلوی ماست. شما ۱۰ بازی هم کنید‌، از یاد می‌رود ولی جام‌ها در یاد می‌ماند. وظیفه من تامین منابع مالی است. من خواسته‌ام که قراردادها بیاید و بررسی کنیم. یک هفته به من وقت دهید. شنیده‌ام دو پاداش طلب دارید که ان‌شاءالله آن را هم پرداخت می‌کنم. یک قرارداد اسپانسری در حال انعقاد است. از شما می‌خواهم چهل میلیون هوادار را شاد کنید. شما خوب بازی می‌کنید و بازی قبل حقتان بود که چهار گل بزنید. مربی بسیار خوبی دارید. ایشان بازی خوانی را به خوبی بلد است و فرد بادانشی است. ایشان مورد حمایت من است و فصل بعد هم در تیم ماست. ذهنتان را از مسائل مالی بیرون بیاورید و تمرکزتان روی کار باشد تا در هواداران را شاد کنید.

در ادامه ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال صحبت کرد و خطاب به مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:

 من هم بازگشت شما را به باشگاه خوش آمد می‌گویم. شما تجربه زیادی دارید و باشگاه را می‌شناسید. آقای دکتر افتخارات زیادی در این تیم کسب کرده است. ما همه انرژی خود را در تمام بازی‌ها به کار می‌گیریم که ببریم. اولویت ما قهرمانی است. برای این هدف سخت کار می‌کنیم. از طرف ما هم، شما حمایت می‌شوید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی