|

مدیرعامل فولاد ادعای تاج را رد کرد

مدیرعامل باشگاه فولاد می گوید که رئیس فدراسیون فوتبال هیچ صحبتی با او برای حضور نکونام در تیم ملی انجام نداده است.

لینک کوتاه کپی شد

حمیدرضا گرشاسبی درباره اینکه رئیس فدراسیون فوتبال شب گذشته بار دیگر از حضور جواد نکونام در تیم ملی خبر داده بود، عنوان کرد: هیچ صحبتی با بنده در این باره انجام نشده و همانگونه که بعد از اظهارات آقای تاج، بیانیه دادیم، مخالف جدایی نکونام هستیم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ مدیرعامل فولاد در پاسخ به این پرسش که تاج اخیراً با او صحبتی داشته، گفت: به هیچ عنوان چنین اتفاقی رخ نداده است. نکونام با باشگاه فولاد قرارداد دارد و ما خودمان را آماده حضور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌کنیم. طبیعی است که در این مسیر نیاز به ثبات داریم. موضع ما همانی است که از روز اول بوده؛ مخالف جدایی نکونام هستیم و قرار نیست او از جمع ما جدا شود.

گرشاسبی با بیان اینکه نکونام نیز تمایل به ماندن در فولاد دارد، اظهار داشت: نکونام مربی حرفه‌ای بوده و هم‌اکنون در حال آماده‌سازی تیم برای حضوری پرقدرت در ادامه لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا است.

وی در ادامه درباره جریمه اعضای فولاد به دلیل کسب نتایج ضعیف تصریح کرد: ما جدول پاداش داریم و طبیعی است که وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد، جریمه هم در نظر گرفته شود. قرار است کمیته انضباطی باشگاه تشکیل جلسه دهد و درصد جریمه را مشخص کند.

گرشاسبی درباره اینکه آیا فولاد مشکلی بابت مجوز حرفه‌ای سازی ندارد، یادآور شد: همه اقدامات لازم در این زمینه انجام و مدارک به موقع تکمیل شده است و مشکلی در این زمینه نداریم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی