|

(ویدیو) خلاصه بازی لیورپول 1- 0 منچسترسیتی؛ صلاح ترمز سیتیزن ها را کشید!

لیورپول در مهم ترین بازی این هفته لیگ برتر انگلیس مقابل منچسترسیتی با یک گل به برتری رسید.

لینک کوتاه کپی شد

حساس‌ترین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه آنفیلد برگزار شد، جایی که لیورپول مقابل منچسترسیتی قرار گرفت و با نتیجه ۱-۰ پیروز شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ در دقایق ابتدایی بازی متعادل دنبال شد، اما کم‌کم لیورپول پیش آمد تا بلکه به قدرتمندترین تیم حال حاضر جهان به اعتقاد کلوپ گل بزند. نیمه نخست پایاپای دنبال شد و در نهایت هم با کمترین فرصت گل بدون گل به اتمام رسید. دقیقه ۵۰ صلاح ناباورانه بهترین موقعیت بازی را در حالت تک‌به‌تک با ادرسون به بیرون زد. دقیقه ۵۳ در ضدحمله‌ای سریع فودن با استفاده از اشتباه خط دفاعی لیورپول گل زد و سیتی را پیش انداخت. لیورپولی‌ها اعتقاد داشتند هالند پیش از این گل روی آلیسون خطا کرده و تیلور داور بازی پس از بررسی ویدیویی آن را مردود کرد. دقایقی بعد ژوتا می‌توانست لیورپول را به گل برتری برساند که ضربه سر او هم خطرناک به بیرون رفت. سرانجام دقیقه ۷۶ قفل دروازه‌ها شکسته شد. آلیسون با ارسالش پاس‌گل داد و ستاره مصری از چنگ کانسلو فرار کرد تا گل برتری میزبان به ثمر برسد.

دقیقه ۸۶ در پی اعتراض شدید کلوپ، داور با کارت قرمز سرمربی لیورپول را روبه‌رو کرد. در دقایق پایانی حملات سیتی نتیجه نداد و لیورپول هم از موقعیت‌های خوبش در ضدحمله استفاده نکرد تا با همان یک گل بازی به پایان برسد.

به این ترتیب پس از این که کلوپ سیتی را بهترین تیم جهان نامید، تیمش این حریف را شکست داد تا ۱۳ امتیازی شوند و به رده هشتم برسند. سیتی هم ۲۳ امتیازی باقی ماند تا فاصله‌اش با آرسنال صدرنشین به ۴ امتیاز افزایش پیدا کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی