|

پنجشنبه و جمعه این بازی های فوتبال را از دست ندهید!

تیم ملی فوتبال کشورمان در کنار 3 همگروه خود در جام جهانی 2022 قطر بازی‌ های سختی را در پیش دارند.

لینک کوتاه کپی شد

 در آخرین فیفادی رسمی پیش از آغاز جام جهانی، تیم‌های ملی در تلاش هستند تا با رسیدن به بالاترین سطح آمادگی، در مهم‌ترین تورنمنت فوتبالی جهان شرکت کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبال360؛ تیم ملی فوتبال ایران یکی از ۳۲ تیم شرکت‌کننده در جام جهانی قطر خواهد بود که برای گذراندن آخرین اردوی آماده‌سازی پیش از آغاز رقابت‌ها، به کشور اتریش سفر کرده و قرار است شاگردان کی‌روش ۲ بازی دوستانه را در اردوی تدارکاتی برون‌مرزی خود به انجام برسانند. ایران در گروه دوم جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، با تیم‌های ملی انگلیس، ولز و آمریکا هم‌گروه است که هر ۴ تیم در فیفادی ماه سپتامبر به میدان می‌روند.

ولز چراغ اول را روشن می‌کند

شاگردان راب پیج در تیم ملی ولز، در میان تیم‌های شرکت‌کننده در گروه دوم جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اولین تیمی است که در فیفادی ماه سپتامبر مسابقه خود را برگزار می‌کند؛ ولزی‌ها در ادامه مسابقات لیگ ملت‌های اروپا باید امشب (پنجشنبه ۳۱ شهریورماه) از ساعت ۲۲:۱۵ به مصاف تیم ملی بلژیک بروند. ولز با کسب یک امتیاز در آستانه حذف از سطح اول لیگ ملت‌های اروپا قرار دارد و آن‌ها به کسب پیروزی در مسابقه فردا شب نیاز مبرمی دارند.

آمریکایی‌ها در ژاپن استارت می‌زنند!

تیم ملی فوتبال آمریکا که در تلاش برای شبیه‌سازی مسابقه حساس با تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است، جمعه اول مهرماه و ساعتی پیش از تقابل تیم‌های ملی ایران و اروگوئه، در کشور ژاپن میهمان این تیم خواهد بود؛ تقابل تیم‌های ملی آمریکا و ژاپن از ساعت ۱۵:۵۵ آغاز می‌شود. نکته جالب‌توجه اینکه در فیفادی ماه سپتامبر، تمرکز آمریکایی‌ها به رویارویی با رقبایی است تا بتوانند شرایط بازی با ایران را شبیه‌سازی کنند.

شروع مجدد «کی‌روش» مقابل یاران سوارس

کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی و کهنه‌کار دنیای فوتبال در بازگشت دوباره‌اش به نیمکت تیم ملی ایران باید جمعه‌شب یوز‌های ایرانی را در مقابل تیم ملی اروگوئه هدایت کند؛ کی‌روش که امیدوار است بتواند روز‌های خوبی را همراه تیم ملی در جام جهانی تجربه کند، در شرایطی مقابل اروگوئه قرار می‌گیرد که این مسابقه پیش از انتخاب او، تعیین و هماهنگ‌شده بود و حالا سرمربی پرتغالی باید شاگردانش را برای انجام این مسابقه دشوار در کشور اتریش آماده کند. تیم‌های ملی ایران و اروگوئه، جمعه اول مهرماه از ساعت ۱۹:۳۰ مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند.

«ساوت‌گیت» و پسران تنور فیفادی را داغ می‌کنند

تیم ملی انگلیس در آخرین تقابل از دور نخست دیدار‌های ملی در فیفادی ماه سپتامبر، جمعه‌شب در مقابل تیم ملی ایتالیا قرار خواهد گرفت؛ مسابقه‌ای که در جریان رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا به انجام می‌رسد و انگلیسی‌ها در تلاش هستند تا در مقابل غایب بزرگ جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، آمادگی فنی خود را محک بزنند و بتوانند در ورزشگاه سن‌سیرو، نتیجه خوبی را به‌دست آورند. تیم‌های ملی انگلیس و ایتالیا جمعه اول مهرماه و از ساعت ۲۲:۱۵ مقابل یکدیگر به میدان خواهند رفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی