|

پس از توهین به مهدی طارمی؛ شهردار پورتو پشتِ ستاره ملی پوش!

سرمربی تیم پورتو گفتگو با یک شبکه ورزشی پرتغال را به علت سئوال جنجالی از مهاجم ایرانی تیمش تحریم کرد.

لینک کوتاه کپی شد

تیم پورتو روز شنبه در هفته هفتم لیگ پرتغال میهمان استوریل بود که این بازی هیجان انگیز با تساوی یک - یک تمام شد. مهدی طارمی مهاجم ایران از ابتدا در ترکیب پورتو بود و توانست گل تساوی را برای تیمش در دقیقه ۹+۹۰ از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ با به صدا در آمدن صدای سوت پایان مسابقه، مهدی طارمی برای انجام گفتگوی تلویزیونی در کنار زمین مقابل دوربین شبکه Sport TV ایستاد و با سئوالی شوکه کننده و جنجالی مواجه شد. گزارشگر این شبکه از طارمی درباره تلاش او برای شبیه سازی و گرفتن پنالتی سئوالی پرسید و طارمی هم با اشاره به اتفاقات بازی با اتلتیکو مادرید، در نهایت مصاحبه را نیمه تمام گذاشت.

تحریم شبکه پرتغالی از سوی سرمربی پورتو

این موضعگیری در قبال مهدی طارمی که به نظر می‌رسد با قصد و هدف صورت گرفته، حمایت «سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو را از مهاجم ایرانی تیمش به دنبال داشت و او هم از صحبت با شبکه ورزشی خودداری کرد.

«فرانسیسکو جی مارکز» مدیر ارتباطات باشگاه پورتو با انتشار پیامی ضمن محکوم کردن سئوال خبرنگار پرتغالی از طارمی نوشت:

رفتار خبرنگار اسپورت تی.وی در پرسش از طارمی شرم آور است. این افراد شجاع هرگز در زندگی خود از لیسبونی‌ها سئوال سختی نمی‌پرسند. سرجیو کونسیسائو در اعتراض به این موضوع در مصاحبه شرکت نکرد.

اشاره فرانسیسکو به حمایت شبکه پرتغالی از دو تیم بنفیکا و اسپورتینگ لیسبون است که به زعم او، این شبکه سئوالات سخت و چالش برانگیز را از این دو تیم نمی پرسد.

این برای چندمین بار است که کونسیسائو سرمربی پورتو از طارمی برابر اتفاقاتی که علیه او رخ می‌دهد، حمایت می‌کند. کونیسیائو البته بعد از شکست سنگین پورتو مقابل کلاب بروژ بلژیک در هفته دوم لیگ پرتغال که با حمله بعضی از هواداران به اتومبیل خانواده اش همراه شد، از حضور در نشست خبری قبل و بعد از بازی با استوریل خودداری کرد و فعلاً قصد ندارد در این باره حرفی بزند.

پای شهردار پورتو هم به ماجرا باز شد!

این اتفاق همچنین حمایت و واکنش «روی موری را» شهردار شهر پورتو و نایب رئیس این باشگاه را در پی داشت. موریرا در فیس بوک خود نوشت:

یک تحریک وحشتناک در مصاحبه فلش توسط گزارشگر شبکه اسپورت تی وی. او تصمیم گرفت از طارمی به جای صحبت در مورد بازی و گلزنی در این مسابقه، در مورد اخراج در مادرید سئوال کند. این شرم آور و نفرت انگیز است.

موریرا همچنین طارمی را یک «جنتلمن» توصیف کرد که با اقدام خود باعث شد خبرنگار پرتغالی مثل یک «احمق» به کارش پایان بدهد!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی