|

امیدواری شاه ماهی استقلالی به حضور در جام جهانی قطر!

وبسایت مشهور اتلتیک به وضعیت مصدومیت اللهیار صیادمنش پدیده تیم ملی ایران پرداخته است.

لینک کوتاه کپی شد

وبسایت مشهور اتلتیک که در آستانه جام جهانی فوتبال به خبرهای مربوط به تیم های حاضر در جام جهانی می پردازد، امروز، در فاصله 81 روز مانده به آغاز جام جهانی، در مقاله ای به وضعیت نگران کننده مصدومیت اللهیار صیادمنش ستاره جوان تیم ملی  پرداخته است. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ در این مقاله آمده است که:

حضور اللهیار صیادمنش در جام جهانی قطر بواسطه مصدومیتی که از ناحیه همسترینگ در هفته چهارم رقابت¬های چمپیونشیپ برای این بازیکن رخ داده است، همچنان در هاله¬ای از ابهام قرار دارد.

این بازیکن 21 ساله که تاکنون 7 بار برای تیم ملی کشورش به میدان رفته است و جوانترین گلزن ملی ایران در رده بزرگسالان محسوب می شود، امیدوار است تا اسمش در لیست نهایی کاروان ایران در جام جهانی قطر قرار بگیرد.

صیادمنش نیم فصل دوم فصل 22-2021 به صورت قرضی در تیم هال سیتی توپ زد و در ادامه بواسطه عملکرد درخشان این بازیکن، هال سیتی طی قرارداد دائمی صیادمنش را از فنرباغچه به خدمت گرفت. صیادمنش در هر 4 بازی ابتدایی هال سیتی در چمپیونشیپ به میدان رفت که در بازی هفته چهارم در مقابل برنلی دچار مصدومیت گردید. 

صیادمنش اولین بازی ملی خود را برای ایران در ژوئن 2019 در سن 17 سالگی در مقابل سوریه انجام داد که در آن بازی در دقیقه 80 بعنوان بازیکن جانشین وارد زمین شد و تنها 9 دقیقه بعد، اولین گل ملی خود را به ثمر رساند تا جوانترین گلزن ملی ایران در رده بزرگسالان لقب بگیرد.

ایران در گروه B جام جهانی قطر با تیم¬های انگلستان، آمریکا و ولز همگروه است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی