|

بازگشت یحیی به پرسپولیس!

سرمربی پرسپولیس پس از دو بازی محرومیت در لیگ جاری، بالاخره در اراک روی نیمکت تیمش خواهد نشست.

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل‌محمدی دو بازی نخست پرسپولیس را به خاطر محرومیت از دست داد و جالب این که هر دو بازی نیز با نتیجه مساوی به پایان رسید. آن هم در حالی که در هر دو بازی سرخ ها مقابل ذوب آهن و فولاد، جای خالی او روی نیمکت کاملا مشهود بود چرا که کریم باقری نشان داد به شدت به مرد دوم بودن عادت کرده و دستیار برزیلی نیز هنوز اختیارات زیادی ندارد. از این رو بازگشت گل محمدی می تواند کاملا به نفع تیمش باشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ جالب اینجاست یحیی اگرچه در ورزرشگاه فولادشهر و در رویارویی با ذوب آهن و مهدی تارتار از روی سکو بازی را تماشا کرد اما در بازی دوم مقابل فولاد و در حالی که بازی در ورزشگاه آزادی و مقابل تماشاگران خودی برگزار می شد، با تصمیمی عجیب حتی روی سکو هم نرفت و از رختکن و مقابل تلویزیون بازی تیمش را دید! گفته می شود دلیل این تصمیم اگرچه حضور تماشاگران در وی آی پی عنوان شد و این که یحیی گل محمدی تمایلی نداشت بین تماشاگران بازی را نظاره گر باشد اما یحیی در سی آی پی و محفظه شیشه‌ای این جایگاه نیز حضور پیدا نکرد!

با وجود تمام این اتفاقات، بازگشت گل محمدی به نیمکت پرسپولیس در اراک و در رویارویی با آلومینیوم برای هواداران پرسپولیس خبر خوبی است. به هر حال گل‌محمدی می‌تواند برای اولین بار در این فصل پرسپولیس را همراهی کند و از کنار خط نکات لازم را به شاگردانش بگوید. آن هم مقابل تیمی که فصل قبل نه تنها در بازی رفت پرسپولیس را شکست داد بلکه در جام حذفی نیز در ورزشگاه آزادی، یحیی و تیمش را از گردونه رقابت های جام حذفی، حذف کرد. در بازی که مهدی رحمتی شاگرد سابق یحیی به تازگی به آلومینیوم پیوسته بود و با این پیروزی اعتبار خوبی کسب کرد.

حالا یحیی می خواهد روی نیمکت پرسپولیس بنشیند. برای اولین بار در لیگ جاری و برابر شاگرد سابقش، سید مهدی رحمتی!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی