|

ساپینتو بی خیال استقلالی ها نمی شود!

به نظر بازیکنان استقلال، در تهران هم باید منتظر تمرینات سخت ریکاردو ساپینتو و شاگردانش باشند.

لینک کوتاه کپی شد

استقلالی‌ها در شرایطی اردویشان را در ترکیه برگزار کردند که ریکاردو ساپینتو تمرینات بسیار سفت و سختی را برای شاگردانش درنظر گرفته بود و به قول معروف، تا توانست، بدن آنها را شلاق زد.

تمرینات بدنساز او به قدری سخت بود که استقلالی‌ها شوکه شده بودند و اگرچه قرار بود از فشار این تمرینات در بازگشت به تهران کم شود اما گویا، سرمربی پرتغالی استقلالی‌ها، باز هم خوابهایی برای شاگردانش دیده است.

آنطور که روزنامه ایران‌ورزشی نوشته، طبق صحبت‌هایی که ساپینتو با بازیکنان استقلال پیش از پرواز به سوی ایران از ترکیه کرده به آنها گفته خود را آماده یک هفته دیگر از تمرینات سخت و پرفشار بدنی کنند.

البته استقلال تا شروع لیگ زمان بیشتری در اختیار خواهد داشت اما سرمربی استقلال قصد دارد بعد از انجام تمرینات سخت بدنی در یک هفته آتی، فشار تمرینات را بکاهد و در واقع بازیکنان به ریکاوری بپردازند تا با عضلات سخت و فشرده وارد کوران رقابت‌ها نشوند.

بازی اول استقلال در لیگ مقابل سپاهان است و قطعا ساپینتو بهتر از هر شخص دیگری می‌داند که چقدر نتیجه این بازی برای تیمش و هوادارانش مهم است و قطعا نمی‌خواهد بازیکنانش را با بدنی خسته به این مسابقه بفرستد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی