|

(ویدیو) خلاصه بازی لیورپول 3- 1 منچسترسیتی؛ کلوپ اولین جام را گرفت!

در بازی سوپرجام انگلیس یا همان جام‌خیریه، لیورپول موفق شد قهرمان لیگ برتر منچسترسیتی را شکست دهد و پس از 16 سال به قهرمانی دست پیدا کند.

لینک کوتاه کپی شد

امشب در ورزشگاه کینگ‌پاور شهر لستر، دیدار جام‌خیریه انگلیس یا همان سوپرجام این کشور بین تیم‌های لیورپول قهرمان جام‌حذفی و منچسترسیتی قهرمان لیگ برتر برگزار شد که قرمزهای مرسی‌ساید با برتری ۳-۱ به قهرمانی رسیدند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ لیورپول بازی را برتر و بهتر شروع کرد و در نیمه نخست شرایط خوبی داشت. شاگردان کلوپ دقیقه ۲۱ با شوت دیدنی آرنولد که روی پاس صلاح روانه دروازه شد به گل نخست رسیدند. سیتی هم فرصت‌هایی در این نیمه برای جبران خلق کرد اما در به تساوی کشیدن بازی ناموفق بود. در نیمه دوم هم لیورپول شروع بهتری داشت، اما کم‌کم سیتی موفق شد موقعیت‌هایی را خلق کند و به گل تساوی هم برسد. دقیقه ۷۱ پس از دخالت فودن و درآوردن توپ از دست آدریان، آلوارس بازیکن جدید سیتی گلی زد که داور مردود اعلام کرد. ولی بعد از بررسی توسط VAR این گل سالم تشخیص داده شد. دقیقه ۸۳ لیورپول توسط صلاح به دومین گل رسید و ستاره مصری از روی نقطه‌پنالتی دروازه ادرسون را باز کرد. این پنالتی پس از این که ضربه سر نونیس به دست دیاس برخورد کرد با کمک VAR اعلام شد. در دقایق باقی‌مانده هم لیورپول نه تنها موفق شد دروازه‌اش را حفظ کند، توسط نونیس در دقیقه ۴+۹۰ با ضربه سر به گل سوم هم دست پیدا کرد.

یورپول با این برد شیرین پس از ۱۶ سال به شانزدهمین قهرمانی‌اش در جام‌خیریه دست پیدا کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی