|

بارسلونا به دنبال جذب یک ستاره تدافعی دیگر

بارسلونا به آسپیلی‌کوئتا اعلام کرد با وجود خرید ژول کونده، دست از تلاش برای جذب او برنمیدارد.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه بارسلونا با اینکه در روزهای اخیر ژول کونده را از سویا برای تقویت خط دفاعی خود خریداری کرد ولی دست از تلاش برای جذب سزار آسپیلی‌کوئتا، از چلسی برنداشته و این موضوع را به ستاره اسپانیایی اطلاع داده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ این در حالی است که در روزهای اخیر بارسا یک رقیب برای به خدمت گرفتن آسپیلی‌کوئتا پیدا کرد و باشگاه اتلتیکو مادرید عملیات خود برای جذب این مدافع را استارت زد. به گفته رسانه‌ها در اسپانیا آسپیلی‌کوئتا شخصا تمایل دارد به بارسلونا بپیوندد و به همین خاطر از شنیدن رسمی شدن قرارداد ژول کونده نگران شده است.

یکی دیگر از نگرانی‌های آسپیلی‌کوئتا این است که روابط خصمانه اخیر بین دو باشگاه چلسی و بارسلونا بر روی آینده او تاثیر منفی بگذارد و مانع از انتقالش به باشگاه بارسا بشود.

روابط بارسا و چلسی اخیرا پرتنش بود. رقابت تنگاتنگ دو باشگاه بر سر جذب رافینیا و همچنین ژول کونده، فضایی به وجود آورد که به نظر می‌رسید دو باشگاه به خاطر این تنش‌ها رابطه تیره و تاری پیدا کرده‌اند.

اما بر اساس گزارش‌ها در اسپانیا، بارسلونا در پیامی به آسپیلی‌کوئتا به او اطمینان داد که دست از تلاش برای جذب او برنداشته است. بارسا همچنین به این مدافع اسپانیایی گفت نباید نگران رابطه بارسا و چلسی باشد. مدیریت بارسا از آسپیلی‌کوئتا خواست فعلا از صحبت با رسانه‌ها خودداری کرده و صبر پیشه کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی