|

مسی-بارسلونا؛ یک بار دیگر؟!

لیونل مسی، ستاره پاری سن ژرمن که تا تابستان 2023 با این تیم قرارداد دارد، پیش از جام جهانی تصمیمی در مورد آینده نخواهد گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا از خوان لاپورتا، رئیس بلوگرانا خواسته تا امکان جذب آزاد لیونل مسی در انتهای فصل 2022/23 را بررسی کند و این فرضیه توسط سران باشگاه کاتالانی در حال بررسی شدن است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ پاری سن ژرمن تمایل خود برای تمدید قرارداد مسی را به او اعلام کرده اما این بازیکن پاسخی نداده زیرا نمی خواهد قبل از جام جهانی قطر تصمیمی در مورد آینده بگیرد. 

با وجود اینکه مسی در انتهای فصل 36 ساله می شود، اما ژاوی متقاعد شده که بازگشت او می تواند هم از نظر مالی و هم از نظر ورزشی کمک زیادی به بارسلونا کند زیرا معتقد است ستاره آرژانتینی می تواند تا چندین سال دیگر در اوج بماند. علاوه بر این سرمربی اسپانیایی بر این باور است که فراهم شدن فرصت بازگشت مسی به نیوکمپ، باعث می شود بارسلونا با پشت سر گذاشتن کامل بحران [مالی] دوباره به جایگاهش در سطح جهانی بازگردد. همچنین جذب مسی با هدف بازنشستگی او در بارسا، می تواند به اختلافات ناشی از جدایی این مهاجم در تابستان سال قبل پایان دهد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی