|

جدایی رونالدو از منچستر تقریبا قطعی است؛ مقصد همان لیگ برتر؟!

کسب رتبه ششم در لیگ، بدان معناست که منچستر فصل آینده در لیگ قهرمانان غایب است و این بدترین اتفاق ممکن برای رونالدو محسوب می شود.

لینک کوتاه کپی شد

ستاره 37 ساله و پرتغالی در حال حاضر با 140 گل بالاتر از لیونل مسی با اختلافی 15 تایی قرار دارد و نگران است ستاره پاری سن ژرمن در فصول آینده به او برسد. رونالدو هنوز در تمرینات پیش فصل منچستریونایتد حاضر نشده و اخبار حاکی از آن است که او بعد از یک سال قصد دارد اولدترافورد را ترک کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ پیرس مورگان، مجری مشهور که رابطه دوستانه ای با کریستیانو رونالدو دارد و مصاحبه هایی به یادماندنی با او داشته، مدعی شد در هفته های اخیر با این بازیکن در ارتباط بوده و متوجه شده قصد رونالدو مبنی بر جدایی جدی است.

پیرس مورگان گفت: "من در هفته گذشته تماس های فراوانی با رونالدو داشته ام. حالا فکر می کنم بعید است کریستیانو رونالدو حتی یک بازی دیگر برای منچستریونایتد انجام دهد و او از نظر ذهنی به این نتیجه رسیده که از این باشگاه جدا شود. من نمی‌خواهم آنچه را که به یکدیگر گفته‌ایم را فاش کنم، اما همانطور که از ابتدا گفتم فکر می‌کنم کریستیانو تصور می کند منچستریونایتد مانند خودش جاه‌طلبی نیست. تصور می‌کنم رونالدو از این حس را خریدهای جدید باشگاه و میزان تعهدی که که در فصل گذشته نشان دادند و در نهایت نتوانستند راهی لیگ قهرمانان شوند، گرفته است. 

هواداران آرسنال که حرف های من را گوش می دهند باید بدانند که من تمام تلاشم را انجام می دهم تا رونالدو را متقاعد کنم که به آرسنال بیاید. من باور دارم که او در نهایت به خانه می آید. حضور کریستیانو رونالدو در خط حمله گابریل ژسوس و ادی انکتیا برای ما خواهد بود، پس چرا که نه؟"

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی