|

واکنش ستاره والیبال ایران به ماجرای خدمت سربازی

امین اسماعیل نژاد ستاره والیبال این روزهای تیم ملی پست جدیدی را منتشر کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

امین اسماعیل نژاد در لیگ والیبال ملت‌ها 2022 عملکرد خوبی از خود به جا گذاشت و توانست رده دوم امتیازآورین بازیکن این رویداد ورزشی را در پایان مرحله گروهی را کسب کند. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ بعد از صعود تیم ملی والیبال به مرحله یک چهارم نهایی بعضی از هواداران خواسته درخواست کردند که او از سربازی با استفاده از بند سربازی قهرمان، معاف شود. 

در همین رابطه محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال دیروز اظهار داشت: «تلاش‌ها برای حل مشکل خدمت سربازی این بازیکن آغاز شده است.»

بعد از این اتفاق اسماعیل‌ نژاد با انتشار پستی در صفحه مجازی از هواداران قدردانی کرد: 

«با سلام خدمت مردم شریف سرزمینم، ایران؛ امیدوارم با نتایجی که تا اینجای رقابت‌ها با دعای خیر شما کسب کردیم، توانسته باشیم ذره‌ای هم که شده موجب شادی دل های پرمحبت تان شده باشیم. همچنین از تمام عزیزانی که پویشی جهت خدمت مقدس سربازی من راه اندازی کردند تقدیر و تشکر می کنم. انشاالله به لطف خدا، دعای خیر شما و حمایت و همکاری مسئولان این موضوع به بهترین شکل مدیریت خواهد شد و این فرصت را برای من فراهم خواهد شد تا بتوانم در بالاترین سطح والیبال دنیا بازی کنم و برای تیم ملی کشورم در مسابقات مختلف افتخار بیافرینم.‌ بدانید که هر کجا که باشیم دل و قلبمان با شماست و برای ایران و تیم ملی می‌تپد.

سرباز کوچک شما، امین اسماعیل نژاد»

امین

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی