|

قرارداد عرفان باقری ثبت شود، پرسپولیس محروم می شود؟

عرفان باقری بازیکن امید استقلال با قراردادی 5 ساله به پرسپولیس پیوست. مدیران استقلال ادعا می کنند او با این باشگاه قرارداد حرفه ای امضا کرده

لینک کوتاه کپی شد

عرفان باقری هافبک تکنیکی و 17 ساله رده پایه استقلال که در اقدامی جنجالی طی روزهای اخیر قصد حضور در جمع سرخپوشان را داشت تا دیروز موفق به انجام این کار نشده بود اما طبق اعلام رسانه‌ها قرارداد خود را با پرسپولیس به امضا رساند تا جدیدترین یاغی فوتبال ایران لقب بگیرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرهیختگان؛  جدیدترین خرید باشگاه پرسپولیس از تیم پایه استقلال به این تیم پیوست. عرفان باقری هافبک تکنیکی و 17 ساله رده پایه استقلال که در اقدامی جنجالی طی روزهای اخیر قصد حضور در جمع سرخپوشان را داشت تا دیروز موفق به انجام این کار نشده بود اما طبق اعلام رسانه‌ها قرارداد خود را با پرسپولیس به امضا رساند تا جدیدترین یاغی فوتبال ایران لقب بگیرد. آبی‌ها اما همچنان می‌گویند باقری بازیکن آنهاست. ملا اسماعیلی، عضو شورای راهبردی و سیاستگذاری آکادمی استقلال گفت:

به نظر من با وجود آنکه گفته می‌شود این بازیکن با پرسپولیس قرارداد امضا کرده اما هنوز هم این صحبت‌ها و این اخبار شایعات رسانه‌ای هستند؛ چراکه اگر پرسپولیس بخواهد با این بازیکن در هیات فوتبال استان تهران و سپس سازمان لیگ قراردادی ثبت کند این موضوع برای این باشگاه تبعات خواهد داشت و از دو پنجره محروم می‌شود. بعید می‌دانم آنها مشاوره حقوقی نگرفته باشند و دست به چنین اقدامی زده باشند.»

او درباره اینکه باشگاه استقلال آیا درخصوص این موضوع اقدام خواهد کرد یا خیر گفت:

صددرصد اقدام می‌کنیم این بازیکن پول حرفه‌ای گرفته و هر تیم دیگری هم باشد اقدام می‌کند. ما برای او زحمت کشیدیم و هزینه کردیم پس چرا نباید درباره کاری که شده اقدام لازم را انجام بدهیم؟ الان هم تیم حقوقی باشگاه استقلال درحال پیگیری این موضوع است اما باز هم تاکید می‌کنم به عقیده من این بازی‌ای است که مدیر برنامه‌های این بازیکن راه انداخته. این بازیکن در موعد مقرر پول خود را گرفته و برای فسخ قرارداد بهانه‌ای نداشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی