پیشنهاد هنگفت به ستاره محبوب یحیی!

براساس ادعای اطرافیان هافبک پرسپولیس، این ستاره با پیشنهاد 19 میلیاردی مواجه شده است.

لینک کوتاه کپی شد

فهرست ورودی و خروجی‌های پرسپولیس برای لیگ برتر بیست و دوم، طولانی شده است. در شرایطی که این باشگاه هر روز از یک خرید جدید رونمایی می‌کند، رفته‌رفته آن‌هایی که جایشان در ترکیب تنگ می‌شود، آهنگ جدایی سر می‌دهند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو، بعد از جدایی چند بازیکن فصل پیش این باشگاه، این روز‌ها خبر جدایی احتمالی احسان پهلوان، هافبک موردعلاقه یحیی گل‌محمدی هم به گوش می‌رسد. پهلوان که از او در پرسپولیس به عنوان پسر یحیی نام می‌برند، حس کرده که با ورود سروش رفیعی و ترافیک خط میانی پرسپولیس جایی در اندیشه‌های سرمربی برای فصل بعد نخواهد داشت. این در حالی است که این روز‌ها شایعه ورود سعید صادقی به پرسپولیس هم مطرح شده و اگر او هم سرخپوش شود بعید است احسان بختی برای بازی در ترکیب داشته باشد.

همزمان با این گمانه‌زنی‌ها و کش‌دار شدن مذاکره پهلوان با باشگاه پرسپولیس، مدیربرنامه‌های این بازیکن هم در اظهارنظری خبرساز عنوان کرده موکلش پیشنهادی ۱۹ میلیاردی از یک تیم صنعتی داشته و اصراری برای ماندن پهلوان در پرسپولیس نیست. این خبر مصادف شده با شایعه‌ای که عنوان می‌شود هافبک پرسپولیس در فهرست خرید جواد نکونام برای فولاد قرار دارد. با کنار هم قرار گذاشتن این موارد و با پذیرش این موضوع که مدیربرنامه‌های پهلوان واقعیت را گفته باشد، به نظر می‌رسد باشگاه فولاد برای راضی کردن احسان پهلوان جهت حضور در اهواز حاضر به پرداخت ۱۹ میلیارد تومان شده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی