|

شرط لاپورتا برای ادامه کار با پیکه!

مدافع میانی تیم بارسلونا در اولویت های ترکیب فصل آینده ژاوی حضور ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

جرارد پیکه، مدافع بارسلونا که به دلیل مسائل خانوادگی با حواشی زیادی روبرو شده، دو فصل دیگر با آبی‌اناری‌ها قرارداد دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از میدان؛ این در شرایطی است که در روزهای گذشته رسانه‌های مختلف از جمله موندو دپورتیوو اعلام کردند که پیکه اولویت اصلی ژاوی برای خط دفاعی بارسلونا در فصل آینده نخواهد بود. با این وجود جرارد پیکه به ژاوی گفته است مشکلی از این بابت ندارد و با ماندن در بارسلونا به مربی خود ثابت خواهد کرد که اشتباه کرده است.

به همین خاطر پیکه با لاپورتا، مدیر باشگاه بارسلونا صحبت کرد و متعهد شد که بدون ایجاد حاشیه، فقط بر روی فوتبال تمرکز کند و زندگی خصوصی‌‌، تاثیری در روند عملکرد فنی‌اش نداشته باشد. روز گذشته رادیو کاتالونیا فاش کرد که باشگاه بارسلونا به دلیل بعضی مسائل از جمله دستمزدها و تعویق آن، طی دو فصل آینده باید ۸۰ میلیون یورو به جرارد پیکه پول پرداخت کند.

حالا باتوجه به شرایط نامساعد مالی بارسلونا و همچنین عدم احتیاج ژاوی به پیکه ، لاپورتا در اقدامی عجیب از این بازیکن خواسته تا مبلغ هنگفتی را که از این باشگاه طلب دارد، کاهش دهد تا اجازه دهد برای فصل آینده در جمع آبی و اناری‌ها بماند‌.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی