|

(ویدیو) خلاصه بازی ایران 1- 2 الجزایر؛ بیش از زنگ خطر!

تیم ملی ایران در دیداری تدارکاتی در دوحه قطر با نتیجه 2 بر یک مغلوب تیم دوم الجزایر شد.

لینک کوتاه کپی شد

دیدار دوستانه دو تیم ایران و الجزایر از ساعت ۲۲:۵۵ یکشنبه شب در ورزشگاه نادی القطر شهر دوحه آغاز شد و با نتیجه ۲ بر یک به سود الجزایر خاتمه یافت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛  در این دیدار علیرضا جهانبخش (۶۴) برای ایران و ریاض بن‌عیاد (۴۴) و محمد الامین عموره (۸۲) برای الجزایر گلزنی کردند.

نیمه اول

دقیقه ۵: علیرضا جهانبخش روی اشتباه دفاع الجزایر صاحب توپ شد و پس از یک و دو با مهدی طارمی در موقعیت گلزنی قرار گرفت، اما تکل مدافع حریف مانع از ضربه زدن جهانبخش به توپ شد.

دقیقه ۷: امیر عابدزاده روی یک شوت از راه دور در مهار توپ دچار اشتباه شد که مهاجم الجزایر تا آستانه باز کردن دروازه ایران پیش رفت، اما مجید حسینی به موقع توپ را از روی خط دروازه برگرداند.

دقیقه ۱۴: مهدی طارمی روی پاس احمد نوراللهی صاحب توپ شد و با شوتی قصد باز کردن دروازه الجزایر را داشت که ماندریا مانع از این کار شد و روی توپ برگشتی هم نوراللهی در موقعیت آفساید، قرار گرفت.

دقیقه ۱۵: امیر عابدزاده در خروج از دروازه دچار اشتباه شد تا بار دیگر دروازه ایران تهدید شود و این بار هم مدافعان ایران دروازه را نجات دادند.

دقیقه ۱۸: حمله همه جانبه الجزایری‌ها به سمت دروازه ایران، موقعیت خوبی را برای این تیم ایجاد کرد، اما در نهایت آنها موفق به گلزنی نشدند.

دقیقه ۲۰: اشتباه مدافعان ایران و فضای خالی ایجاد شده برای الجزایری‌ها، این بار عابدزاده را مجبور به خروج از دروازه کرد که پوشش فضا از سمت او باعث شکل‌گیری دفاع ایران شد تا این موقعیت هم برای الجزایر گلی به همراه نداشته باشد.

دقیقه ۲۶: این بار علیرضا جهانبخش در موقعیتی خوب صاحب موقعیت گلزنی شد که ضربه او با تکل به موقع مدافع الجزایر دفع شد.

دقیقه ۴۴: روی اشتباه مدافعان ایران، ریاض بن‌عیاد در موقعیت تک به تک با امیر عابدزاده قرار گرفت و توانست دروازه ایران را باز کند.

نیمه دوم

دقیقه ۴۷: علیرضا جهانبخش قصد داشت با شوتزنی دروازه الجزایر را باز کند که در این کار ناموفق بود.

دقیقه ۵۰: براهیمی شوتی را به سمت دروازه ایران روانه کرد که توپ از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۶۰: مهدی طارمی روی اشتباه مدافعان الجزایر در موقعیت گلزنی قرار گرفت که نتوانست این موقعیت عالی را تبدیل به گل کند.

دقیقه ۶۴: امید نورافکن از سمت چپ نفوذی به یک سوم دفاعی الجزایر داشت که با پاس عرضی او به دهانه دروازه، علیرضا جهانبخش موفق به باز کردن دروازه شد.

دقیقه ۶۵: بازیکنان الجزایر قصد داشتند خیلی سریع گل خورده را جبران کنند که عابدزاده با پا توانست توپ را دفع کند.

دقیقه ۶۸: فشار الجزایری‌های روی خط دفاعی ایران با دفع ناقص عارف آقاسی همراه بود که در نهایت عابدزاده توپ را مهار کرد.

دقیقه ۷۲: امیرحسین حسین‌زاده از پشت محوطه جریمه الجزایر اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۲: فشار همه جانبه از سوی الجزایر روی دروازه ایران با اشتباه امید نورافکن در دفع توپ همراه شد و توپی که به بازیکنان الجزایر رسید، در نهایت توسط محمد الامین عموره به گل دوم الجزایر تبدیل شد.

دقیقه ۸۶: شوت ناگهانی به سمت دروازه ایران با واکنش امیر عابدزاده همراه بود و این دروازه‌بان توپ را دفع کرد تا اجازه ندهد دروازه‌اش بار دیگر تهدید شود.

ترکیب ایران: امیر عابدزاده، احسان حاج‌صفی (۴۶ - امید ابراهیمی)، امید نورافکن، سیدمجید حسینی، صادق محرمی، احمد نوراللهی، سعید عزت‌اللهی (۴۶ - میلاد سرلک) (۷۰ - مهدی مهدی‌پور)، علی قلی‌زاده (۷۰ - امیرحسین حسین‌زاده)، سردار آزمون (۴۶ - عارف آقاسی)، علیرضا جهانبخش (۸۴ - اللهیار صیادمنش) و مهدی طارمی.

ترکیب الجزایر: آنتونی ماندریا، حکیم زدادکه، محمد امین توقای، احمد توبا، ریاض بن‌عیاد (۶۷ - محمد الامین عموره)، رشید غزال (۷۲ - عبد السلام بلال عمران)، بلال براهیمی (۶۲ - آدم اوناس)، عبدالقادر بدران (۶۲ - یانیس حماش)، عبدالقادر کادری (۶۲ - محمد یوسف بلایلی)، آدم زرقان و اسماعیل بن‌ناصر.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی