|

چرا پرسپولیس با پدیده لیگ یک قرارداد نبست؟!

امیر شهیم امروز به باشگاه پرسپولیس رفت اما برای بستن قرارداد با مشکل مواجه شد.

لینک کوتاه کپی شد

امروز در باشگاه پرسپولیس تنها یک بازیکن جوان با مدیر برنامه‌هایش حاضر شد که آن هم به ثبت قرارداد منجر نشد. جلسه او با مدیران پرسپولیس البته چندان بی نتیجه هم نبوده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ نکته عجیب در مورد امیر شهیم این است که او در نقل و انتقالات زمستانی لیگ دسته اول با باشگاه خیبر خرم آباد قرارداد بسته بود اما خیلی زود آن را فسخ کرد و بار دیگر به جمع ماشین سازی بازگشت. این اتفاق اما با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی ماشین سازی باعث شد کمیته انضباطی رای به کسر امتیاز از این تیم بدهد.

با این حال شهیم با پیراهن سبزرنگ ماشین‌سازان درخشید و ۱۰ گل به ثمر رساند. این عملکرد باعث شد باشگاه‌های لیگ برتری خواهان سرمایه‌گذاری روی او شوند. یکی از تیم‌هایی که مشتری جدی او برای قرارداد بلند مدت بوده پرسپولیس است.

امیر شهیم پس از خروج از باشگاه پرسپولیس اعلام کرد قراردادی نبسته و پیگیری خبرنگار ما نشان داد او به خاطر پرونده فصل گذشته، جدایی و بازگشت غیرقانونی‌اش به ماشین‌سازی به کمیته انضباطی رفته تا تکلیفش روشن شود و با گرفتن استعلام دقیق بتواند با سرخپوشان قرارداد امضا کند.

از جلسه این مهاجم جوان با مدیران پرسپولیس خبر می‌رسد توافقات به طور کلی حاصل شده اما روی مدت زمان قرارداد اختلاف نظرهایی وجود دارد. باشگاه پرسپولیس خواهان قرارداد پنج‌ساله است اما این مهاجم و مدیربرنامه‌هایش روی قرارداد سه ساله تاکید دارند.

نکته دیگر اینکه احتمال دارد پرسپولیس پس از امضای قرارداد با این مهاجم هجده ساله، برای کسب تجربه لیگ برتری این بازیکن را به صورت قرضی به تیمی دیگر بدهد و پس از یک سال از او در اسکواد خود استفاده کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی