|

قطری ها به دنبال ملی پوش استقلال

بنابر ادعای روزنامه العرب هافبک ملی پوش استقلال در حال بررسی پیشنهادات خود برای حضور در لیگ ستارگان قطر است.

لینک کوتاه کپی شد

پس از عملکرد خوبی که مهدی مهدی پور در استقلال و طی فصل گذشته داشت، حالا به نظر می رسد که این بازیکن با پیشنهاداتی از تیم های دیگر روبرو شده است. گفته می شود که این هافبک میانی آبی ها از لیگ قطر دارای پیشنهاد است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ روزنامه العرب قطر در همین زمینه نوشته است: برخی گزارش‌های ایرانی حاکی از آن است که مهدی پور بازیکن میانی تیم ملی ایران و استقلال، علاقه باشگاه‌های ما در لیگ ستارگان قطر را برای حضور در فصل آینده به دست آورده است.

گزارش ها حاکی از آن است که مهدی پور که در پایان فصل سپری شده قراردادش با تیمش به پایان رسیده بود، در رادار یکی از باشگاه های لیگ ستارگان قرار دارد و این بازیکن به طور جدی در حال بررسی پیشنهاد انتقال و تجربه حضور در منطقه خلیج فارس است.

مهدی پور یکی از مطرح ترین بازیکنان خط هافبک فوتبال ایران است و تجربیات بین المللی زیادی در کنار باشگاه هایش دارد و از این رو در صورتیکه مذاکرات با موفقیت به پایان برسد، حضور او دستاوردی برای لیگ ما محسوب می شود. این بازیکن 27 ساله به طور ویژه با درخشش در دوره اخیر، عملکرد بسیار خوبی را از خود ارائه کرد.

گزارش العرب در شرایطی به پایان رسیده که این خبر به نقل از رسانه های ایرانی درج شده است. ضمن اینکه روزنامه قطری به اشتباه از پایان قرارداد مهدی پور با استقلال نوشته، این درحالی است که بازیکن اصفهانی آبی ها یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی