|

اتفاقی تکراری؛ حذف تیم امید از جام ملتها اینبار با مهدوی کیا

تیم امید کشورمان در آخرین بازی خود در مرحله گروهی رقابت‌ های قهرمانی آسیا در این رده سنی برابر ازبکستانِ میزبان متوقف شد و صعود نکرد.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال زیر 23 سال ایران که در گروه A مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا به میزبانی ازبکستان حضور داشت، در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی به مصاف تیم میزبان رفت و به نتیجه تساوی یک - یک بسنده کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ در این دیدار، ابتدا تیم میزبان در دقیقه 22 و توسط اتابک جوراگوزیف به گل رسید، اما آریا یوسفی در دقیقه 62 توانست گل مساوی را برای ایران به ثمر برساند. در ادامه تلاش بازیکنان ایران برای به ثمر رساندن گل برتری نتیجه نداد و بازی با نتیجه مساوی یک - یک به پایان رسید.

شاگردان مهدی مهدوی‌کیا از دو دیدار نخست خود با تساوی مقابل قطر و شکست مقابل ترکمنستان تنها یک امتیاز کسب کرده بودند و با تساوی مقابل ازبکستان دو امتیازی شدند تا شانس صعود به مرحله یک چهارم نهایی را از دست بدهند.

در دیدار همزمان این گروه، در حالی که قطر 2 بر صفر از ترکمنستان پیش بود و با این نتیجه به‌عنوان تیم دوم صعود می‌کرد، کار به تساوی کشید تا پس از ازبکستان صدرنشین و هفت امتیازی، ترکمنستان با چهار امتیاز راهی مرحله بعدی شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی