|

ستاره برزیلی پیشنهاد لیورپول را رد کرد؛ فقط بارسا!

رافینیا، پیشنهاد لیورپول را رد کرده و امیدوار است که شرایط انتقالش به بارسلونا مهیا شود.

لینک کوتاه کپی شد

عملکرد خوب رافینیا در ترکیب لیدز باعث شده که بسیاری از باشگاه‌های درجه یک اروپایی این بازیکن را مدظر قرار دهند. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ با این حال به نظر می‌رسد که این بازیکن حاضر به بررسی و پذیرش هیچ پیشنهادی به جز بارسا نیست و گفته می‌شود که مذاکرات بین مدیران این باشگاه با دکو، مدیر برنامه این بازیکن، در هفته‌های اخیر جریان داشته است. 

این ستاره برزیلی علاقه زیادی دارد که بتواند پیراهن بارسلونا را به تن کند و بخشی از پروژه ورزشی جذابی باشد که ژاوی هرناندز برای این تیم در فصل آینده در نظر گرفته است.

یکی از جدی‌ترین مشتریان این بازیکن باشگاه لیورپول است که پیشنهادی را نیز برای جذب او ارائه کرده اما روزنامه اسپانیایی اسپورت که به باشگاه بارسا نزدیک است خبر داد که این بازیکن  و دکو پیشنهاد دریافتی از سوی لیورپول را رد کرده‌اند. 

این در حالی است که بارسا در حال حاضر از شرایط مالی خوبی برخوردار نیست و برای جذب احتمالی این بازیکن باید چند بازیکن فعلی خود را بفروشد تا بودجه لازم را تامین کرده و همچنین سقف پرداخت دستمزد تعیین شده از سوی لالیگا را در نظر داشته باشد. 

از سوی دیگر لیورپول از شرایط مالی خوب و باثباتی برخوردار است و حتی آماده است تا تاکومی مینامینو را در این انتقال وارد کند اما رافینیا تصمیم نهایی‌اش را گرفته و قصد دارد به هر شکلی که شده فصل آینده را با پیراهن بارسلونا آغاز کند و به همین دلیل دست رد به سینه لیورپول زده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی