استقلالی ها پاداش قهرمانی گرفتند؟

با مشخص شدن قهرمانی استقلال در پایان هفته 27 لیگ، بند پاداش قهرمانی در قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال فعال شد.

لینک کوتاه کپی شد

در روزهای اخیر عنوان شده بود که قرار است باشگاه استقلال مبلغ مشخصی را به عنوان پاداش قهرمانی به همه اعضای تیم پرداخت کند که به نظر می رسید این مبلغ عدد یکسانی برای همه بازیکنان و مشابه آن برای اعضای کادر فنی است، اما مسئولان باشگاه استقلال این موضوع را رد کردند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ در آخرین جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال که برای تعیین تکلیف وضعیت فرهاد مجیدی تشکیل شده بود صحبت کوتاهی نیز در این باره مطرح شد که زمان و نحوه پرداخت پاداش قهرمانی بازیکنان و مربیان استقلال به چه ترتیبی صورت بگیرد.

اخبار منتشر شده از باشگاه استقلال حاکی از آن است که مقامات بلند پایه این باشگاه اعلام کرده‌اند پاداش قهرمانی برای اعضای تیم استقلال و مربیان این تیم طبق بند پاداش قهرمانی قید شده در قرارداد منعقد شده بین باشگاه و افراد مختلف، متفاوت خواهد بود. برای مثال رقم پاداش قهرمانی بازیکنان قدیمی تر و یا ستاره های تیم استقلال با نفرات تازه وارد و جوانتر متفاوت است.

این شرایط در قرارداد اعضای کادر فنی هم وجود دارد. از این رو پاداش قهرمانی اعضای تیم استقلال قطعاً با یکدیگر متفاوت خواهد بود و هر کسی بسته به قراردادی که با استقلال داشته مبلغ مورد نظرش را دریافت خواهد کرد.

شایان ذکر است؛ اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال این روزها به شدت سرگرم تعیین تکلیف وضعیت سرمربیگری استقلال برای فصل آینده و انتخاب جانشین برای فرهاد مجیدی هستند اما گفته شده ظرف روزهای میانی هفته آینده و در جلسه هیئت مدیره زمان پرداخت پاداش قهرمانی اعضای تیم استقلال در فصل گذشته مشخص خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی