|

همه می خواهند اولین شکست استقلال را رقم بزنند!

هاشمی نژاد ستاره نفت MIS در هفته‌های انتهایی بوده و به تنهایی 4 امتیاز برای تیم مسجدسلیمان به ارمغان آورده است.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی هاشمی نژاد دیشب برابر صنعت نفت عملکرد قابل قبولی داشت و اولین گل این تیم را وارد دروازه حریف کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ در ادامه گفتگوی کوتاه خبرنگار ما با این بازیکن را می‌خوانید؛

" خوب بازی کردیم و بازی‌ای بود که به دل همه نشست اما متاسفانه در دقیقه آخر گل مساوی را دریافت کردیم ولی باز خدا را شکر تیم‌مان روند رو به رشدی دارد، انشاالله بهترین اتفاقات رقم بخورند."

او در مورد گل‌های موثرش برای نفت گفت:" من نیم فصل اضافه شدم و تا الان سه گل زدم.  در بازی با ذوب آهن گلم سه امتیازی و در بازی با تراکتور یک امتیاز بود و تلاش کل تیم بوده.

هافبک نفت در مورد حضور هوادارانشان گفت: " واقعا سنگ تمام گذاشتند و هروقت در زمین خودمان بازی داشتیم خیلی حمایت کردند. متاسفانه بازی قبل که به آن ها نیاز داشتیم بازی بدون تماشاگر شد ولی خدا را شکر این‌بار آن ها را داشتیم."

این بازیکن در مورد گلی که در ثانیه های پایانی دریافت کردند توضیح داد: "ما در ضد حملات سه چهار موقعیت ۸۰ درصدی داشتیم متاسفانه استفاده نکردیم گلر حریف هم یک سیو خیلی خوب داشت متاسفانه دقیقه ۹۵ غفلت کردیم و گل خوردیم و خیلی زمان بدی آن گل را دریافت کردیم."

وی در مورد دیدار بعدی عنوان کرد: " ما اصلا نباید به رقبا کاری داشته باشیم تمام تمرکزمان را روی بازی با استقلال می گذاریم تا انشاالله اولین شکست این تیم را رقم بزنیم. بازیکنان خیلی خوبی داریم و این کار شدنی است."

هاشمی نژاد که به اردو تیم المپیک نیز دعوت شده افزود: قرار بود بعد از این بازی برویم ولی باید ببینیم آقای مهاجری چه می گوید اگر اجازه نداد هم انشاالله بعد از بازی آخر به اردو عراق ملحق خواهیم شد، امیدوارم با تیم امید اتفاقات خوبی را رقم بزنیم."

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی