|

بیرانوند-پرسپولیس، قطعی شد؟

محمدی اعلام کرد قرارداد بیرانوند با باشگاه پرسپولیس فعلا منعقد نشده اما توافقات خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

با نزدیک شدن به هفته های پایانی لیگ برتر اخبار زیادی در خصوص بازیکنان مدنظر یحیی گل‌محمدی و باشگاه پرسپولیس برای فصل آینده شنیده می‌شود اما هیچکدام از گزینه های مطرح شده، تاکنون به صورت رسمی با باشگاه پرسپولیس قراردادی امضا نکرده‌اند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ محمد محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس در بخشی از گفت‌وگوی شب گذشته خود با برنامه شبهای فوتبال درباره این مسئله گفت: من چند روز قبل مصاحبه ای کردم و گفتم یکی دو روز آینده خبرهایی می‌آید. یکی دو روز شد و خبرهای خوش هم هست اما منتظریم که به موقع اعلام کنیم.‌ وظیفه‌مان را به نحو احسن انجام می‌دهیم تا انشاالله بتوانیم خواسته هواداران را برآورده کنیم.

او سپس در مورد بازیکنانی که اسامی‌شان شنیده می‌شود گفت: می‌توانم بگویم همه اخباری که مردم می‌شنوند شایعه نیست و یک تعدادی از آن درست است.

محمدی درباره اینکه آیا توافق با بازیکنان ملی‌پوش صورت گرفته است یا خیر گفت: با بازیکنان ملی‌پوش‌ خودمان توافق شده است و در زمان مناسب درباره سایر ملی‌پوشان هم صحبت می‌کنیم.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس در پایان در پاسخ به سوال مجری برنامه در خصوص اینکه آیا یکی از بازیکنانی که با او قرارداد بسته شده دروازه‌بان ملی‌پوش (علیرضا بیرانوند) است عنوان کرد: صادقانه هنوز قراردادی بسته نشده اما صحبت های خوبی شده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی