|

پیشنهاد 32 میلیون یورویی بارسلونا به لواندوفسکی رد می شود؟

رقم پیشنهادی یاشگاه بارسلونا برای لوا اعلام شد.

لینک کوتاه کپی شد

فقط یک سال تا پایان قرارداد روبرت لواندوفسکی با بایرن مونیخ مانده و آن طور که طی هفته های گذشته شنیده شده باشگاه آلمانی قصد ارائه پیشنهاد جدیدی برای فوق ستاره خود ندارد و لوا آماده ترک باواریا در تابستان خواهد بود. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ براساس اعلام کیکر، بایرن مونیخ پیشنهاد کتبی 32 میلیون یورویی از سوی بارسلونا برای روبرت لواندوفسکی دریافت کرده که گزارش موندو دپورتیوو در این خصوص را تایید می‌کند؛ رسانه اسپانیایی خبر داده قهرمان آلمان این پیشنهاد را رد کرده است. 

پینی زهاوی در مصاحبه‌ای که با بیلد کرد، خبر از قطعی بودن خروج لواندوفسکی از بایرن مونیخ داد: 

لوا می خواهد در همین تابستان جدا شود. او و ما هیچ اهمیتی به پول نمی دهیم. واقعیت این است که روبرت احساس می کند از سوی مدیران طی ماه های اخیر به او بی احترامی شده است. بایرن مونیخ فقدان لوا را نه فقط به عنوان یک بازیکن بلکه به عنوان یک انسان و یک شخصیت احساس خواهد کرد. برای لواندوفسکی، بایرن مونیخ مربوط به گذشته است؛ این تیم برای او به تاریخ پیوست. هیچ پیشنهادی از بایرن مونیخ برای تمدید قرارداد لواندوفسکی وجود نداشت.

 مدیرارشد اجرایی بایرن مونیخ، اولیور کان، طی هفته گذشته روی این موضوع تاکید کرد که لواندوفسکی تا 2023 با تیم قرارداد دارد و تا آن موقع در باشگاه خواهد ماند. با این حال و در شرایطی که خبری از پیشنهادی برای تمدید قرارداد نیست، پیشنهاد مالی بالاتری از سوی بارسلونا می‌تواند بایرن مونیخ را راضی به فروش مهاجم گلزن خود کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی