|

شاید 2 پرسپولیسی دوباره همبازی شوند

خلیل زاده و کنعانی زادگان دو بازیکن ملی پوش این بار در قطر همبازی می شوند.

لینک کوتاه کپی شد

بهترین حالت برای یک تیم، جذب بازیکنانی است که با یکدیگر هماهنگ هستند و سابقه بازی کنار هم را در کارنامه دارند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ این ماجرا وقتی شکل بهتری به خود می‌گیرد که آن بازیکنان، مثلاً دفاع وسط باشند با سابقه ساختن زوجی موفق و کم‌ اشتباه. باشگاه الاهلی قطر که محمدحسین کنعانی‌زادگان را در اختیار دارد، برای تشکیل خط دفاعی قدرتمند دست روی شجاع خلیل‌زاده گذاشته و قصد دارد این مدافع باتجربه را شکار کند.

خلیل‌زاده که فصل قبل در ترکیب الریان حضور داشت و یکی از بازیکنان مهم خط دفاع این تیم بود، گویا مذاکره با الاهلی را آغاز کرده و به توافق‌هایی با این باشگاه دست یافته. نکته ویژه این است که خلیل‌زاده با حضور در الاهلی می‌تواند همراه با کنعانی‌زادگان، قلب خط دفاع این تیم را بیمه و به سدی مستحکم تبدیل کند.

پیش از این صحبت‌هایی مبنی بر بازگشت شجاع خلیل‌زاده و حسین کنعانی‌زادگان به پرسپولیس مطرح شده بود اما این دو احتمالاً دوباره کنار هم بازی خواهند کرد، البته نه در پرسپولیس بلکه در ترکیب الاهلی و برای فتح لیگ ستارگان. بخصوص که الاهلی بعد از مدت‌ها می‌خواهد سری بین سرها پیدا کند و عنوانی مهم به دست بیاورد. بنابراین با جذب بازیکنانی نظیر شجاع خلیل‌زاده می‌تواند به هدفی که دارد، دست پیدا کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی