|

یحیی گل محمدی نتوانست از ستاره محبوب پرسپولیس بگذرد!

سیدجلال باز هم امشب لیدر خط دفاعی سرخ ها خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

بسیاری از کارشناسان معتقد بودند اختلاف 6 امتیازی دو تیم بزرگ پایتخت تا فاصله زمانی که تا پایان لیگ باقی مانده قابل جبران نیست اما نتایجی که هفته قبل رقم خورد تمام پیش بینی ها را عوض کرد و حالا امیدواری خاصی در اردوی سرخ ها ریشه دوانده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ از این رو کادرفنی پرسپولیس با خوشبینی خاصی تاکید کرده رقابت در صدر جدول تازه شروع شده است. هرچند که پرسپولیس باید به جبران چهار امتیاز بیاندیشد که کار ساده ای نیست. در این میان بازی با ذوب آهن فینال دیگری است که یحیی و شاگردانش در پیش دارند و با توجه به حساسیت ویژه این بازی باز هم کادرفنی سرخ ها تصمیم گرفته رهبری خط دفعی تیمش را به کاپیتان سیدجلال بسپارد.

چرا که حالا خود او هم به وضوح متوجه شده بین بودن و نبودن جلال حسینی در زمین تفاوت از زمین تا آسمان است. تمام این مسائل قابل تامل است که کاپیتان پرسپولیس پا به سن گذاشته و در دهه پنجم زندگی‌اش به سر می‌برد اما اگر شناسنامه‌ها را کنار بگذاریم، حسینی همین حالا از بسیاری از مدافعان لیگ برتری بهتر است. او علاوه بر توانایی‌های فنی، با حضورش در زمین ساختار دفاعی سرخپوشان را رهبری می‌کند و به تیم آرامش می‌دهد.

ضمن این که شخصیت تیمی سرخ ها را بالاتر می برد. همین کافی است که حوادث بازی با پیکان را مرور کنیم تا بدانیم کاپیتان دوم پرسپولیس چگونه و با چه بی تدبیری مقابل این تیم اخراج شد و تیمش را در چه وضعیتی تنها گذاشت تا پرسپولیس 60 دقیقه با رهبری همین سیدجلال 10 نفره بازی کند و گل نخورد.

چیزی که داستان را در این زمینه پیچیده‌تر می‌کند، رفتار متناقض کادرفنی پرسپولیس است. یحیی گل‌محمدی و دستیارانش فصل گذشته حتی در بازی حذفی با تیم دسته دومی شاهین بندر عامری هم از حسینی در ترکیب اصلی بهره می بردند اما در بازی های این فصل از او به شکل حداقلی استفاده کردند و البته ثمره اش را هم دیدند. به هر روی به نظر می رسد یحیی حالا از تجربه بازی بدون کاپیتان اول خود حسابی بهره برده و باز هم قرار است به او تکیه کند. باید دید سیدجلال باز هم می تواند در یک بازی سخت و حساس دیگر تیمش را به یک پیروزی شیرین هدایت کند یا نه.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی