|

سوپراستار از رئال دور شد!

نشریه فرانسوی از علت دوری ستاره پاری سن ژرمن از رئال خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

نشریه «el-pais» فرانسه در خبری اختصاصی اعلام کرد کیلیان امباپه از رئال مادرید دور شده و به صورت جدی برای تمدید قراردادش با پاریس فکر می‌کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس؛ طبق ادعای رسانه فرانسوی مشکل اصلی امباپه با رئال مادرید بر سر حق تصویربرداری است. ستاره فرانسوی از رئال خواسته تا ۱۰۰ درصد حق تصویربردای را بگیرد اما باشگاه مادریدی زیر بار این خواسته نمی رود و همچنان خواهان دریافت ۵۰ درصد از مزایای حق تصویربرداری از این ستاره است.

هرچند مذاکرات بین طرفین برای مدت ۲ سال طول کشید ولی امباپه به دلیل مخالفت رئال مادرید در این زمینه تمایلی برای امضای قرارداد با رئال را ندارد.

دوری امباپه از رئال مادرید

این درحالی است که پاری سن ژرمن پیشنهاد وسوسه برانگیز دستمزد سالیانه ۵۰ میلیون یورویی به علاوه ۱۰۰ میلیون پاداش را به امباپه داده است. همچنین ۱۰۰ درصد درآمد تصویربرداری از این بازیکن به جیب خودش می‌رود.

به همین خاطر امباپه این روزها به صورت جدی برای تمدید قراردادش با پاری سن ژرمن فکر می کند و به نوعی از رئال مادرید دور شده است.

پیشنهاد رئال مادرید به امباپه قرارداد ۵ ساله با دستمزد ۳۰ میلیون یورویی است به همین خاطر ستاره فرانسوی درآمدش در صورت انتقال به رئال کاهش می آید و این عامل بازدارنده برای رفتن به برنابئو شده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی