|

رکورد وحید امیری این بار از دست می‌ رود!

وحید امیری باوجود غیبت در دو دیدار اخیر پرسپولیس، همچنان بیشترین میزان دقایق بازی را در اختیار دارد.

لینک کوتاه کپی شد

فصل برای پرسپولیس در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک شده که وحید امیری تنها بازیکن سرخپوشان است که بیش از ۲۰۰۰ دقیقه در زمین حضور داشته است. او تنها دو بازی را به دلیل مصدومیت از دست داده و در یک بازی هم مقابل مس رفسنجان نیمه دوم به زمین آمد و در سایر بازی‌ها به عنوان مهره فیکس مورد استفاده قرار گرفت.

او در سال جدید برابر هوادار و پیکان غایب بوده اما باوجود غیبت در این دو بازی نیز میلاد سرلک نتوانسته به رکوردش دست پیدا کند و همچنان ۲۳ دقیقه‌ای، امیری در صدر است.

پس از سرلک و امیری، نام مهدی ترابی دیده می‌شود که ستاره پرسپولیس در این فصل بوده و برای عنوان آقای پاس گلی تلاش می‌کند.

در جایگاه چهارم نیز حامد لک حضور دارد که پس از دو ماه به جمع سرخپوشان بازگشته و در اولین دیدار موفق به کلین شیت نیز شد.

نکته جالب درباره فهرست ۱۰ نفره از بازیکنان پرسپولیس با بیشترین دقایق بازی اینکه سیدجلال حسینی با ۱۲۳۰ دقیقه حضور بالاتر از مهدی عبدی مهاجم اصلی سرخپوشان قرار دارد و این در حالی است که سیدجلال چهل سالگی اش را پشت سر می‌گذارد.

نکته قابل توجه دیگر اینکه مهدی شیری باوجود جدایی در نیم فصل، تا پیش از هفته بیست و پنجم در بین ده بازیکن نخست قرمزها قرار داشت اما این هفته جایگاه خود را واگذار کرد.

در صورتی که امیری در بازی مقابل ذوب آهن فیکس نباشد یا به هر نحوی ۲۴ دقیقه کمتر از میلاد سرلک بازی کند، رکورد فوق العاده او در اختیار هافبک دفاعی شماره ده سرخپوشان قرار خواهد گرفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی