|

ستاره پرسپولیس وجود بند فسخ در قراردادش را تکذیب کرد!

روز گذشته در خبرها آمده بود فرشاد فرجی نیز جزو بازیکنانی است که بند فسخ برای جدایی دارد و می‌تواند با پرداخت ۴۰۰ هزار دلار آزاد شود.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، خود فرشاد فرجی اما این خبر را تکذیب کرده و گفت:

من واقعا برای برخی شایعه سازان متأسفم که چنین اخبار خیالی را منتشر می‌کنند. این درحالیست که اصلا بند فسخی در قرارداد خودم با پرسپولیس ندارم و آن را قویا تکذیب می‌کنم.

وی ادامه داد:

به نظر می‌رسد این شایعات و حاشیه‌ها ساخته ذهن بیمار دشمنان پرسپولیس باشد. اینکه هر روز یک ماجرا یا قصه ای می‌بافند و در فوتبال ایران پهن می‌کنند تا به خیال واهی خود تیم ما را زمین بزنند غافل از اینکه هواداران پرسپولیس فهیم و بهترین قاضی هستند. طرفداران پرسپولیس گول این شایعات بی اساس را نمی‌خورند

وقتی از نحوه پرسپولیسی شدن فرشاد فرجی و فروش خانه مسکونی اش پرسیدیم با اکراه جواب داد:

من و خانواده ام جملگی پرسپولیسی هستیم. سال‌ها برای رسیدن به پیراهن پرافتخار این تیم صبر کرده و زحمت کشیدم و وقتی دیدم باشگاه قبلی‌ام رضایتنامه نمی‌دهد خانه‌ام را فروختم تا پرسپولیسی شوم. دوست داشتم پیراهن تیم محبوب خودم را بپوشم و منتی هم از این بابت ندارم. این شایعات هم نمی‌تواند ذهن من یا طرفداران پرسپولیس را به هم بریزد چون کارنامه و همه چیز من مشخص است.

مدافع پرسپولیس در خصوص مصدومیت خود نیز خاطرنشان کرد:

همه تمرکز و تلاش من بازگشت زودتر به کمک پزشکان تیم و کمک به پرسپولیس است. متأسفانه مُچ پای من در بازی با آلومینیوم پیچید و حالا باید مراحل درمانی خود را طی کنم هرچند خیلی دوست داشتم در این مقطع واقعا کنار تیم بودم و کمک می‌کردم.

فرشاد فرجی درباره دیدار پرسپولیس و پیکان نیز گفت:

بازی سختی است. پیکان تیم جوان و با انگیزه ای است اما ما هم پرسپولیس هستیم. به ۳ امتیاز این دیدار نیاز مبرم داریم و مطمئن هستم بچه‌های تیم با ارائه یک نمایش خوب و بی نقص برنده این بازی خواهند شد. موضوع خوشحال کننده حضور تماشاگران پرسپولیسی در این دیدار است که می‌توانند انرژی مثبتی به بازیکنان تیم بدهند. ما به پشتوانه همین تماشاگران پرشور و با معرفت و تشویق‌های جانانه این عزیزان برابر پیکان پیروز خواهیم شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی