|

دلیل حضور یزدانی در باشگاه استقلال مشخص شد

یاوش یزدانی برای پیگیری دریافت مطالبات خود، راهی ساختمان این باشگاه شد.

لینک کوتاه کپی شد

سیاوش یزدانی بازیکنی است که در ابتدای اسفندماه و به دلیل اعزام به خدمت سربازی، از جمع بازیکنان استقلال جدا و راهی ملوان شد. اما این بازیکن حتی یک ثانیه هم برای انزلی چی ها به میدان نرفته و این روزها نیز در تمرینات ملوان حضور پیدا نمی کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ یزدانی که درگیر یکی از جنجالی ترین پرونده های فوتبالی چند سال اخیر شده بود، علاوه بر اینکه طی 2 ماه گذشته قادر به انجام بازی نبوده، اردوی آخر تیم ملی فوتبال را نیز از دست داد تا وضعیت او برای فصل بعد در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

این بازیکن ظهر امروز با حضور در دفتر ساختمان باشگاه استقلال به دیدار مدیران باشگاه رفت و همین مسئله باعث بروز شایعاتی مبنی بر بازگشت یزدانی به جمع شاگردان مجیدی مطرح شد.

با این حال اطرافیان باشگاه استقلال علت حضور یزدانی را پیگیری های این بازیکن برای دریافت مطالباتش از این تیم عنوان کرده اند. او به همراه مدیربرنامه هایش برای روشن شدن وضعیت طلبش راهی دفتر باشگاه شد و درخصوص آینده اش نیز با آنها به صحبت پرداخت.

این بازیکن چندی پیش در آزمون دکتری شرکت کرد تا در صورت قبولی و پذیرش در دانشگاه، بتواند معافیت تحصیلی گرفته و به استقلال بازگردد. باید دید که یزدانی موفق به انجام این کار خواهد شد یا خیر.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی