|

ماموریت ویژه یک پرسپولیسی؛ 6 فینال برای ماندن در تیم یحیی!

به نظر می رسد نمایش ضعیف مهدی مهدی‌ خانی در بازیهای دوستانه و رسمی او را به درهای خروجی باشگاه پرسپولیس نزدیک کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

مهاجمی که پیش بینی می شد خیلی زودتر از این ها از پرسپولیس جدا شود و قرار بود در نیم فصل در لیست مازاد سرخ ها قرار بگیرد، با توجه به نظر یحیی گل محمدی و مصدومیت عیسی آل کثیر یک نیم فصل دیگر ماندنی شد تا کمک حال خط حمله تیم باشد اما نه در بازی های رسمی گره ای باز کرد و نه در بازی های تدارکاتی چون بازی با نفت مسجد سلیمان توانست برای پرسپولیس گلزنی کند تا در مجموع مربیان را کاملا ناامید کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ در این دیدار دوستانه یحیی گل محمدی دو ترکیب متفاوت را در دو نیمه برای خط حمله تیمش در نظر گرفت. در نیمه اول زوج شرزود تمیروف و مهدی عبدی به میدان رفتند که هیچ یک موفق به گلزنی نشدند. در نیمه دوم اما یحیی گل محمدی این دو فوروارد را تعویض کرده و از زوج حامد پاکدل و مهدی مهدی‌خانی استفاده کرد. حامد پاکدل البته یک پنالتی برای تیمش گرفت تا پرسپولیس از شکست در بازی دوستانه مقابل شاگردان رضا مهاجری فرار کند اما مهدی مهدی‌خانی بسیار ضعیف و ناامید کننده ظاهر شد.

به هر روی آن چه قطعی به نظر می رسد جدایی مهدی مهدی خانی در پایان فصل جاری از جمع سرخ پوشان است. آن هم در حالی که زمزمه هایی مبنی بر پیشنهاد تیم نساجی به او نیز شنیده می شود. اما واقعیت امر این است مهدی خانی همچنان امیدوار است تا توانایی هایش را به اثبات رسانده و معتقد است می تواند برای پرسپولیس گلزنی کند. از این رو او 6 هفته فینال وار را پیش رو دارد و می تواند در این مدت تمام توانایی هایش را به کار گیرد.

باید دید او می تواند در این مدت خودی نشان داده و برای یک فصل دیگر حضورش را در پرسپولیس با نظر گل محمدی تمدید کند یا اولین خروجی سرخ ها خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی