|

بهترین خبر ممکن برای پرسپولیسی ها از ستاره ملی پوش!

رضا درویش مدعی شد که با هافبک ملی پوش این تیم به زودی پای میز مذاکره خواهد نشست.

لینک کوتاه کپی شد

میلاد سرلک در پایان دومین فصل حضورش در جمع پرسپولیس، اکنون به روزهای پایانی قرارداد خود با سرخپوشان رسیده تا شایعات حول ادامه همکاری او با این تیم افزایش یابد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ سرلک که با حضور در پرسپولیس طی دو فصل اخیر توانسته روند موفقی را دنبال کند و حتی به پیراهن تیم ملی نیز رسید و شانس حضور در جام جهانی را نیز دارد، اکنون یکی از بازیکنانی است که شایعات حول ادامه همکاری او با این تیم افزایش یافته است. پیش از این گفته می‌شد سرلک به دنبال این است تا در سال منتهی به جام جهانی پیشنهادات خارجی‌ احتمالی‌اش را بررسی کرده و کار را به عنوان لژیونر دنبال کند، اما اکنون مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدعی است در گفتگوهایی که با این بازیکن داشته، توانسته نظر مثبت او برای ادامه همکاری را جلب کند و احتمالا باید منتظر تمدید قرارداد با وی بود.

رضا درویش که این روزها راهی نجف شده است، با اشاره به نظر باشگاه برای ادامه همکاری با بازیکنان تاثیرگذار و با کیفیت تیم، از سرلک به عنوان یکی از اهداف برای تمدید قرارداد یاد کرده است. مدیرعامل پرسپولیس در این زمینه اعلام کرده است که مذاکراتی با وی به صورت شفاهی دنبال کرده است و علیرغم بحث‌هایی که درباره لژیونر شدن سرلک وجود داشته، آنها به توافق نسبی مناسبی برای تمدید قرارداد نزدیک شده اند.

پرسپولیس در حال حاضر در پست هافبک دفاعی، کمال کامیابی نیا، رضا اسدی، میلاد سرلک و محمد شریفی را در اختیار دارد و باید دید آنها قادر خواهند بود برای حضوری قدرتمند در فصل آینده لیگ برتر، با این بازیکن ملی‌پوش به توافق لازم برای تمدید قرارداد دست یابند یا خیر. به نظر می‌رسد سرلک نیز با توجه به حضور در اردوهای تیم ملی و شانس حضور در جام جهانی، نمی‌خواهد با تصمیمی ریسک پذیر و حضور در فوتبال خارج از ایران و مشخص نبودن وضعیتش در تیم جدید، شانس حضور در جام جهانی قطر را از دست بدهد و این موضوع عامل بزرگی برای توافق طرفین برای ادامه همکاری محسوب خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی