|

برزیل و آرژانتین، پریدند؛ تیم ملی به نیوزلند دل خوش است!

با تصمیم جدید فیفا، مکان برگزاری بازی نیمه تمام برزیل و آرژانتین از قطر به استرالیا تغییر پیدا کرد

لینک کوتاه کپی شد

وعده بزرگ حسن کامرانی‌فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره بازی دوستانه با یکی از دو غول آمریکای جنوبی در کمتر از یک ماه به نقطه پایان رسید و طبق معمول محقق نشد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبال 360، با تصمیم جدید فیفا، مکان برگزاری بازی نیمه تمام برزیل و آرژانتین از قطر به استرالیا تغییر پیدا کرد و رویای بازی با یکی از این دو تیم در خاک میزبان جام جهانی هم بر باد رفت.

دبیرکل فدراسیون فوتبال وعده داده بود که تیم ملی با یکی از این دو تیم در سفرشان به قطر برای برگزاری بازی نیمه تمام شان، دیداری دوستانه برگزار خواهد کرد. چند روز بعد اما سرپرست موقت فدراسیون اعلام کرد هیچ خبری از این بازی ندارد و بهتر است کسی که خبر را اعلام کرده یعنی کامرانی‌فر درباره اش توضیح بدهد. در نهایت اما تغییر محل این بازی هر گونه احتمال هماهنگی آن را از بین برد. 

انتقال محل این بازی اگرچه خبر خوبی برای اسکوچیچ نیست اما بهترین خبر برای سایر تیم‌های آسیایی است.

کره‌جنوبی اعلام کرده قبل از این بازی راهی استرالیا می شود تا با برزیل مصاف دوستانه بدهد. فدراسیون فوتبال ژاپن هم اعلام کرده درحال برنامه ریزی است تا با برزیل در ملبورن یک بازی تدارکانی در خرداد ماه برگزار کند.

تیم ملی طبق معمول به خانه اول برگشته و در جستجوی حریف تدارکاتی است. برزیل یا آرژانتین منتفی شده، طبق اعلام سخنگوی وزارت امور خارجه، فدراسیون از برگزاری بازی دوستانه با سنگال استقبال نکرده و فقط مانده رویارویی با نیوزیلند که البته هنوز کاملا هم قطعی نشده است.

تیم ملی در خرداد ماه می تواند 4 بازی در فیفادی  برگزار کند و چنین فرصتی هم برای انجام 2 بازی دیگر در اواخر شهریور و اوایل مهر ماه هست ولی باید دید مسئولان فدراسیون که جلسه مهمی را در 10 خرداد به عنوان مجمع پیش رو دارند، چه برنامه‌ای برای اسکوچیچ و تیمش تنظیم خواهند کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی