|

خط و نشان وریا برای حضور در ترکیب اصلی!

وریا غفوری با دو گلی که وارد دروازه تیم امیدها کرد، برای حضور در ترکیب اصلی خط و نشان کشید.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال در نخستین دیدار دوستانه خود با 6 گل از سد تیم امیدهایش گذشت. در این دیدار وریا غفوری کاپیتان آبی‌پوشان مرد شماره یک میدان بود و ضمن به ثمر رساندن 2 گل، یک پاس گل نیز به رمضانی داد و آمادگی بالای خود را به رخ کشید.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ پس از پیوستن صالح حردانی به استقلال، این بازیکن جوان توانسته است در بیشتر بازی‌های تیمش از ابتدا به میدان برود هر چند که فرهاد مجیدی و کادرفنی آبی‌پوشان تصمیم گرفتند تا برای دربی پایتخت از وریا در ترکیب اصلی خود استفاده کنند.

یکی از انتقاداتی که در بازی پیکان به تصمیمات کادرفنی گرفته شد، عدم تعویض وریا با حردانی از نفس افتاده بود و خیلی‌ها اعتقاد داشتند که حضور وریا می‌توانست به قدرت تیم 10 نفره مجیدی کمک کند.

با این حال وریا در دیدار برابر نساجی از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان رفت تا این‌گونه نشان دهد با آمادگی بالا در تمرینات توانسته است نظر مثبت کادرفنی را به خود جلب کند و در جمع نفرات اصلی تیمش به میدان برود.

حالا کاپیتان باتجربه استقلال با دبل برابر امیدها و دادن یک پاس گل، نشان داد که هنوز در اوج به سر می‌برد و می‌تواند برای حضور در ترکیب اصلی، رقیب جوان خود را به چالش بکشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی