|

شانس صعود تیم ملی ایران به دور حذفی جام جهانی 2022 قطر چقدر است؟!

ایران در مرحله گروهی جام جهانی 2022 در گروه دوم، با تیم‌ های ملی انگلیس، آمریکا و برنده بازی پلی آف اروپا (اوکراین-اسکاتلند/ولز) همگروه شد.

لینک کوتاه کپی شد

یوری لوری خبرنگار فوتبال خاورمیانه و شمال آفریقا تحلیل جالبی از شانس تیم ملی ایران برای صعود از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرآنلاین؛ تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در گروه دوم با تیم‌های ملی انگلیس، آمریکا و برنده بازی پلی آف اروپا (اوکراین-اسکاتلند/ولز) رقیب شد.

در همین رابطه یوری لوی، خبرنگار فوتبال خاورمیانه و شمال آفریقا درباره ماجراجویی شاگردان اسکوچیچ در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تحلیل جالبی داشت.

لوی در این مورد گفت: ایران در جام جهانی همیشه داستان بزرگی است. آن‌ها یک رقابت مقدماتی خوب را پشت سرگذاشتند. آن‌ها نشان دادند زیر نظر دراگان اسکوچیچ کیفیت بالایی دارند. این استعداد‌های اولیه است که تفاوت را برای آن‌ها رقم می‌زند. سردار آزمون از بایرلورکوزن و مهدی طارمی از پورتو نام‌های مطرح در ترکیب ایران هستند. ایران در صورت تساوی با انگلیس، شانس خوبی برای رسیدن به مقام دوم گروه B با ایالات متحده آمریکا دارد و می‌تواند به مرحله بعد راه پیدا کند.

شاگردان اسکوچیچ در اولین بازی خود از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باید در تاریخ ۳۰ آبان به مصاف تیم ملی انگلیس برود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی