|

اعتراف کارشناس داوری به ضرر استقلال از داوری بازی با نساجی!

کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت: گل استقلال در وقت‌های اضافه کاملا درست بود و داور به اشتباه این گل را مردود اعلام کرد.

لینک کوتاه کپی شد

نوید مظفری پس از دیدار استقلال و نساجی در یک چهارم جام حذفی اظهار داشت: در صحنه‌ای که گل اسقلال به ثمر رسید داور به اشتباه این گل را مردود دانست. در این صحنه بازیکن زننده گل هیچ برخوردی با دروازبان نساجی نداشت و دروازبان به مدافع تیم خودی برخورد کرد و تصمیم داور در این صحنه اشتباه بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ وی ادامه داد: قضاوت بازی استقلال و نساجی به عهده تیم داوری امیر عرب براقی و دو کمک داور با تجربه مهدی عالیقدر و حسن انتظاری بود اما اشتباه دقیقه ۱۱۳ باعث شد تا یک گل صحیح مردود اعلام شود.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان تصریح کرد: اولین اخطار بازی به بازیکن نساجی به خاطر جلوگیری از حمله موثر درست بود. این صحنه به خاطر بودن بازیکن مدافع دیگر در نزدیکی صحنه خطا، موقعیت آشکار گل نبود و تصمیم داور صحیح بود. عملکرد نیمه اول تیم داوری خوب و بدون اشتباه چشمگیر بود.

مظفری گفت: برخورد خوب و مناسب داور در دقیقه ۵۲ با بازیکن استقلال و آرام کردن او بعد از خطا، جاگیری عالی او در دقیقه ۵۵ و آمادگی جسمانی خوب او از نکات قوت داور بازی بود. در دقیقه ۹۲ هیچ خطایی روی بازیکن نساجی در محوطه جریمه استقلال رخ نداد و تصمیم داور برای ادامه بازی درست بود.

وی اضافه کرد: اعتراض کادر فنی استقلال کاملا بی دلیل بود چرا که برگشت توپی که آخر بازی به تیر دروازه نساجی خورد حتی نزدیک خط دروازه هم نبود چه برسد به اینکه وارد گل شده باشد. دقیقه ۱۱۲ با اینکه توپ به دست بازیکن نساجی برخورد کرد، خطای هندی رخ نداد و مهم‌ترین اتفاق این دیدار همان گل استقلال بود که به اشتباه مردود اعلام شد. 

تیم فوتبال نساجی مازندران با برتری مقابل استقلال در ضربات پنالتی، به مرحله نیمه نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور صعود کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • رضا ارسالی در

    پس هلی که داد چی شد آقای داور
    حتما داوریت هم اینجور قضاوت میکردی

  • محمد ارسالی در

    دربازی دیروز ساکت الهامی هفت ویا هشت بازیکن راتعویض کرد اسامی پنج بازیکن را به ظاهر به داوران داد ولی در شلوغی های بازی از موقیعت استفاده کردو هفت یا هشت بازیکن را تعویض کرد درفیلم بازی کاملا مشهود است خودشهمدرمصاحبه اش به این موضوع اشاره کرد یعنی دو یاسه نفرراخارج از لیست داوران وارد مسابقه کرده واین خلاف قانون است وباشگاه استقلال میتواند باطرح شکیت نتیجه بازی را برگرداند۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی