|

تقابل جذاب گل‌محمدی و مهدوی‌کیا!

تیم فوتبال امید ایران روز سه‌شنبه هفته آینده در دیداری تدارکاتی به مصاف پرسپولیس می‌رود.

لینک کوتاه کپی شد

در راستای آماده‌سازی تیم امید ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در تاشکند ازبکستان، اردوی این تیم با جدیت و تمرکز ویژه کادر فنی و بازیکنان در مرکز ملی فوتبال ایران در حال برگزاری است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ مهدی مهدوی کیا، سرمربی تیم ملی امید ایران به جهت حضوری پرقدرت در رقابت‌های قهرمانی آسیا، بازی‌های آسیایی هانگژو، بازی‌های کشورهای اسلامی در ترکیه و رقابت‌های مقدماتی المپیک پاریس، برنامه‌ریزی فشرده و دقیقی را با هماهنگی فدراسیون فوتبال انجام داده و به همین جهت با استراتژی پشتوانه سازی در اولین اردوی این تیم در سال جدید از بازیکنان زیر ۲۱ سال استفاده دعوت به عمل آمده است.

برنامه تمرینی و مراقبت های لازم توسط کادر فنی و سرپرستی و پزشکی به صورت منظم در حال اجراست و تمرین ها صبح و بعدازظهر در حال پیگیری است و تیم ملی امید در روز دو نوبت تمرین می کند. همچنین کادر فنی آنالیز تمرین ها را هم در دستور کار قرار داده و عملکرد همه بازیکنان به دقت زیر نظر است و روزانه بررسی می شود.

برای هماهنگی هر چه بیشتر تیم با نفرات جدید در اردوی نوروزی، کادر فنی تیم امید بازی مقابل دو تیم لیگ برتری نساجی مازندران و پرسپولیس را در دستور کار قرار داده و قرار است ساعت ۱۶ یکشنبه هفته آینده برابر با هفتم فروردین ۱۴۰۱ شاگردان مهدوی کیا در زمین شماره دو مرکز ملی فوتبال، میزبان نساجی قائمشهر باشند و دو روز بعد یعنی سه شنبه نهم فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶ میزبان شاگردان یحیی گل محمدی خواهند بود تا تیم امید در دو دیدار مقابل تیم‌های لیگ برتری محک بخورد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی