|

(عکس) واکنش جالب نیمار به هو شدنش توسط پاریسی ها!

نیمار با انتشار دو عکس در اینستاگرامش نسبت به اتفاقات روز گذشته در ورزشگاه پارک دو پرنس واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

حذف پی اس جی از مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان توسط رئال مادرید باعث خشم و ناراحتی شدید هواداران این تیم شده است. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ این موضوع باعث شد که تماشاگران حاضر در ورزشگاه پارک دو پرنس در جریان پیروزی روز گذشته برابر بوردو عصبانیت خود را نشان داده و به شدت از عملکرد بازیکنان تیم‌شان انتقاد کنند. 

تمامی بازیکنان حاضر در ترکیب روز گذشته این تیم به جز کیلیان امباپه، از سوی تماشاگران حاضر در ورزشگاه هو شدند و صدای هو کردن و سوت‌های تماشاگران در زمان اعلام نام لیونل مسی و نیمار بیش از پیش شدت گرفت. آنها حتی هر بار در جریان بازی پا به توپ شدند نیز با اعتراض هواداران روبرو شدند. 

نیمار که گل دوم تیمش را در بازی روز گذشته به ثمر رساند، با انتشار دو عکس در استوری اینستاگرامش نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد. 

این بازیکن برزیلی با انتشار تصویری از خودش در بازی نوشت:« تمام عزت و افتخار متعلق به خدا است.»

 

 

و پس از آن تصویری در کنار پدرش، پسرش و برادر نانتی پسرش منتشر کرد و در توضیح آن نوشت:« خوشحالم که همه شما را خوب و خوشحال می‌بینم. این چیزی است که به من انگیزه می‌دهد تا مسیرم را ادامه دهم.»

 

 

او همچنین عکسی که لوییس سوارز از او و مسی منتشر کرده بود در استوری اینستاگرامش بازنشر کرد. سوارز پس از بازی با انتشار این تصویر نوشت:« مثل همیشه، فوتبال هیچ چیز را به خاطر نمی‌سپارد. همیشه با شما هستم! من شما را بسیار دوست دارم!»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی