|

هدف استقلال در دربی مساوی است؟

کارشناس فوتبال گفت: با توجه به اینکه استقلال ۶ امتیاز از پرسپولیس بیشتر دارد هدف اول این تیم در دربی رسیدن به مساوی است.

لینک کوتاه کپی شد

ابراهیم قاسمپور در مورد دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال در هفته بیست و سوم لیگ برتر اظهار داشت: این دو تیم رقابت دیرینه‌ای باهم دارند اما این مرتبه شرایط جدول حساس‌تر از همیشه است. بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. استقلال ۶ امتیاز از حریف سنتی خود بیشتر دارد، بنابراین اولویت این تیم گل نخوردن خواهد بود و بعد به دنبال گل زدن است. هدف اول استقلال در این بازی رسیدن به تساوی است. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس؛ وی افزود: پرسپولیس اما نیاز به برد دارد و ممکن است تهاجمی‌تر از حریف بازی کند اما اگر بخواهد بی‌محابا حمله کند در آنصورت اگر دروازه‌اش باز شود کار برایش خیلی سخت خواهد شد. بازی این دو تیم به ندرت قشنگ و تماشاگر پسند از کار در می‌آید اما این مرتبه چون پرسپولیس بیشتر از استقلال نیاز به برد دارد ممکن است بازی جذاب شود هرچند بعید می‌دانم که اینگونه شود.

این کارشناس فوتبال در مورد اینکه مرد اول دربی در دو تیم چه نفراتی هستند گفت: مرد اول دربی مربی تیم است اوست که با مهره‌چینی و تاکتیکی که انتخاب می‌کند، می‌تواند روند بازی را تعیین کند. در بین بازیکنان در پرسپولیس وحید امیری یکی از تاثیرگذارترین نفرات این تیم است و در استقلال هم مهدی مهدی‌پور تاثیرگذارترین بازیکن است. او با وجود قد کوتاهی که دارد خوب هم سرمی‌زند. استقلال به جای دو مدافع سربازش هم یک مدافع برزیلی گرفت که می‌تواند بازیکن خوبی باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس را در صفحه پرسپولیس شایانیوز بخوانید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال را در صفحه استقلال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی