|

ساعت برگزاری دربی: 15.30 یا 17؟ مساله این است!

اینطور که به نظر می‌رسد به احتمال بسیار زیاد شهرآورد 26 اسفند در ساعت 15.30 برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

طبق برنامه سازمان لیگ، قرار بود این بازی ساعت 19 برگزار شود منتهی با توجه به آنکه قرار است بخشی از ظرفیت سکوهای ورزشگاه آزادی به تماشاگران سرخابی اختصاص پیدا کند، صحبت از تغییر زمان بازی مطرح و امروز صبح بود که اعلام شد بازی پرسپولیس و استقلال، احتمالا ساعت 15.30 برگزار خواهد شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی، ساعاتی پیش و در پایان مراسم قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ، در بخشی از گفت و گوی تلویزیونی‌اش، درباره تغییر ساعت دربی اعلام کرد:" احتمال تغییر زمان شروع دربی وجود دارد اما به واسطه اینکه دربی، گل رقابتهای ما و رویداد مهمی است، ساعت 15:30 برای آن مناسب نیست و باید به ساعت بعدازظهر نزدیک‌تر شود."

به نظر می‌رسد ساعت دربی تبدیل به سوژه‌ای برای اختلاف سازمان لیگ با شورای تامین استان تهران شده است. با توجه به حضور تماشاگر در ورزشگاه و شلوغی شبهای آخر سال، نظر شورای تامین، برگزاری بازی در ساعت 15.30 است اما سازمان لیگ به این فکر می‌کند که اگر این بازی در ساعت 15.30 انجام شود، تبلیغات دور زمین به آن شکلی که مورد نظر اسپانسرهاست، در تلویزیون نشان داده نمی‌شود وال ای دی ها بازتاب خوبی در تصاویر تلویزیونی ندارند و  به همین دلیل ساعت 17 یا 17.30 را پیشنهاد داده و حالا باید منتظر ماند و دید که نهایتا این بازی چه ساعتی برگزار خواهد شد هر چند که به نظر می‌رسد نهایتا نظر شورای تامین استان درباره ساعت بازی، اجرایی شود.

ماجرای داشتن تماشاگر هم در دربی هنوز قطعی نیست. همه به یاد اظهارنظر وزیر ورزش و جوانان درباره بازی ایران – کره جنوبی در ورزشگاه آزادی افتادند که گفته بود بازی با تماشاگر است اما در نهایت بازی بی‌تماشاگر شد. به نظر می‌رسد راه دادن تماشاگران به این راحتی‌ها نباشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی