|

یک ستاره دیگر پرسپولیس به سرنوشت مهدی شیری دچار می شود؟

عملکرد حامد لک ، دروازه‌بان پرسپولیس انتقاد‌های فراوانی را به همراه داشته است.

لینک کوتاه کپی شد

حامد لک دروازه‌بان پرسپولیس روز‌های کابوس واری را در این تیم تجربه می‌کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ پس از چند اشتباه از این بازیکن در نیم فصل اول و نبود یک رقیب مناسب، پرسپولیسی‌ها در تعطیلات نیم‌فصل موفق شدند احمد گوهری را از صنعت نفت آبادان جذب کنند. در ادامه روز‌های سیاه لک در پرسپولیس، این دروازه‌بان گل بدی را در بازی با گل‌گهر سیرجان دریافت کرد تا کادرفنی پرسپولیس در بازی بعدی به احمد گوهری میدان بدهد. هرچند این دروازه‌بان هم نتوانست مقابل مس رفسنجان کلین‌شیت کند.

به همین دلیل در بازی یک‌شنبه شب با صنعت نفت آبادان یحیی گل‌محمدی دوباره به لک میدان داد، اما لک بازهم با اشتباهی فاحش آنهم دقیقه ۷ بازی باعث شد دروازه پرسپولیس باز شود و این تیم در کورس قهرمانی با استقلال در آبادان شکست بخورد تا اختلاف امتیازش با صدر جدول به ۶ برسد.

شرایطی که الان حامد لک تجربه می‌کند عینا مثل شرایط مهدی شیری در پرسپولیس است. شیری هم بعد از آن اشتباه عجیب در فینال لیگ قهرمانان آسیا و دادن یک پنالتی به حریف کره‌ای به شدت تحت فشار هواداران پرسپولیس قرار گرفت و تا زمان جدایی از این تیم همیشه مورد انتقاد قرار می‌گرفت. حالا به نظر می‌رسد لک هم همان راه را رفته است. پس از بازی شب گذشته هواداران پرسپولیس به شدت به عملکرد این دروازه‌بان انتقاد کردند و حتی خواهان جدایی او شدند.

حالا لک و البته کادرفنی پرسپولیس باید از این شرایط خارج شوند. اگر لک بتواند این برهه را رد کند می‌تواند دوباره به روز‌های خوب خودش در پرسپولیس برگردد وگرنه کار سختی برای ماندن در این تیم خواهد داشت علی‌الخصوص اگر این فصل با قهرمانی پرسپولیس تمام نشود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی