|

مربی نفت: برد برابر پرسپولیس دور از دسترس نیست!

مربی نفت مسجدسلیمان معتقد است برد این تیم برابر پرسپولیس در دیدار روز جمعه دو تیم دور از دسترس نیست.

لینک کوتاه کپی شد

رضا طاهری، مربی نفت مسجدسلیمان درباره تساوی بدون گل نفت مسجدسلیمان مقابل مس رفسنجان گفتگویی انجام داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ طاهری در ابتدا اظهار داشت:

اخراج بازیکن مس ناشی از فشار ما بود. به بازیکنان گفته بودیم می‌توانند از فضاهای دفاع حریف استفاده کنیم و حتی در ثانیه‌های پایانی با دروازه‌بان و مدافع حریف 4 به 2 شدیم. نفت مسجدسلیمان رو به جلو حرکت می‌کند و امید زیادی به تیم داریم.

وی با اشاره به غایبان نفت مسجدسلیمان برابر مس تصریح کرد:‌

یکی دو بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم، اما بازی خوبی ارائه کردیم. حتی برابر فولاد که با نتیجه 2 بر صفر شکست خوردیم، عملکرد خوبی ارائه کردیم و موقعیت گلزنی به وجود آوردیم. زمان زیادی بُرد تا ساختار دفاعی تیم را درست کنیم و در دو بازی گذشته هم توانستیم دروازه خود را بسته نگه داریم.

مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که آیا نفتی‌ها می‌توانند از سقوط به لیگ دسته اول نجات یابند یا خیر، به تسنیم گفت:

این توانایی را داریم و ان‌شاءالله بهتر از این می‌شویم. امیدوارم به یک برد دست یابیم تا در دیدارهای بعدی راحت‌تر بازی کنیم و استرس بازیکنان از بین برود. نفت تنها دلخوشی مردم مسجدسلیمان است و حق دارند که از نتایج تیم ناراحت باشند. مدیران استانی باید پشتیبانی لازم را داشته باشند تا پس از بقا در لیگ برتر، برای فصل آینده هم تیم خوبی ببندیم.

طاهری در خصوص دیدار با پرسپولیس که پس از شکست برابر صنعت نفت آبادان تیمی زخم‌خورده محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد:

تمام تلاش خود را می‌کنیم تا نفت در لیگ برتر بماند. امیدوارم از پرسپولیس امتیاز بگیریم تا همین روند را حفظ کنیم. مس رفسنجان هم پیش از دیدار با ما برابر پرسپولیس شکست خورده و تیمی زخم‌خورده بود.

وی در ادامه عنوان کرد:

پرسپولیس نیز همین شرایط را دارد و این‌گونه نیست که نتوانیم پرسپولیس را شکست بدهیم. قبلاً این تیم را شکست داده بودیم و پیروزی برابر این تیم دور از دسترس نیست. بازیکنان نفت روندی صعودی دارند و امیدوارم بتوانیم مقابل پرسپولیس امتیاز بگیریم. برای کسب امتیاز تلاش می‌کنیم و اگر امتیازات کامل این مسابقه را بگیریم، چه بهتر.

مربی نفت مسجدسلیمان در مورد وضعیت ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان بیان کرد:

زمین شرایط بهتری دارد و امیدوارم آن را ترمیم کنند. تمرینات ما داخل زمین برگزار می‌شود و امیدوارم مشکل این زمین را حل کنند که این کار امسال انجام نخواهد شد. قرار شد بخشی از قرارداد اعضای تیم در چند روز آینده پرداخت شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی