|

(عکس) خامس رودریگز جان کولیبالی را نجات داد!

خامس رودریگز، ستاره سابق کلمبیایی رئال مادرید، در اقدامی حیاتی موفق شد جان بازیکن حریف که دچار ایست قلبی شده بود را نجات دهد.

لینک کوتاه کپی شد

خامس این هفته در جریان بازی الریان مقابل الوکره در لیگ ستارگان قطر در زمین بازی حضور داشت که اتفاق ناراحت کننده‌ای در زمین رخ داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ کولیبالی، بازیکن الوکره، ناگهان دچار ایست قلبی شده بود و نیمه اول مقابل دروازه الریان روی زمین افتاد.

این هافبک سابق رئال مادرید با سرعت خودش را به بالای سر این بازیکن رساند و پیش از این که کادر پزشکی وارد زمین شوند، اقدامات حیاتی اولیه را انجام داد.

بین اسپورت خبر داده که خامس موفق شد با اقداماتش روند تنفسی کولیبالی را تا رسیدن کادر پزشکی به بالای سرش بهبود ببخشد.

پس از این اتفاق بوئد که این بازی به صورت موقت نیمه کاره رها شد اما  در نهایت با انتقال کولیبالی به بیمارستان، این دیدار نیمه تمام ماند.

01682208

گفته می‌شود کولیبالی در بیمارستان از شرایط خوبی برخوردار است و خطر از او دور شده است.

پس از این اتفاق بود که لیگ قطر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که کولیبالی دچار حمله قلبی شده و به همین دلیل بازی نیمه کاره رها شده است.

دیدار الوکره و الریان روز دوشنبه بار دیگر برگزار شد و تیم خامس موفق شد با سه گل برابر حریفش به پیروزی برسد که از این بین دو گل را نیز خامس رودریگز به ثمر رساند.

در ماه‌های اخیر اتفاقاتی شبیه به این بارها برای بازیکنان رخ داده که معروف‌ترین آن اتفاقی بود که برای کریستین اریکسن در یورو 2020 افتاد و اقدامات به موقع سیمون کیائر در این صحنه نیز کمک بسیاری به بهبود شرایط این بازیکن کرد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی