|

صحبت های مهم یحیی گل محمدی در کنفرانس خبری پیش از دیدار با فجرسپاسی

سرمربی پرسپولیس: قطعاً کسب سه امتیاز برای ما اولین هدف است که بهترین نتیجه برای‌مان خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با فجرسپاسی که برای اولین بار در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار می‌شد، حاضر شد و صحبتهای کنایه آمیزی را در خصوص وضعیت مدیریت باشگاه انجام داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ او صحبت‌هایش را به این شکل آغاز کرد: یک بازی خانگی را در پیش داریم. قطعاً کسب سه امتیاز برای ما اولین هدف است که بهترین نتیجه برای‌مان خواهد بود.

* اسم یک مهاجم را برای جذب داده بودم

یحیی با اشاره به استعفای مجید مجیدی توضیح داد: این مسائلی که در یکی دو سال اخیر برای تیم ما به وجود آمده انگار خیلی عادی شده. دو سال است در پرسپولیس حضور دارم و در این مدت چهار مدیرعامل باشگاه عوض شدند، هیچ ثباتی در بحث مدیریت نداشتیم. از شروع فصل و پس از استعفای سمیعی هم هنوز مدیرعامل و هیأت مدیره مشخصی نداریم. متأسفانه این اتفاقات فقط برای پرسپولیس می‌افتد. از شروع فصل واقعاً مشکلات زیادی داشتیم. از کوچ بازیکنان بگیرید تا عدم جذب بازیکنان جدید. حتی جذب یکی از مهاجمانی که نام او را داده بودم قرارداد ببندیم میسر نشد.جذب بازیکن در سطح تیم ملی اکنون برای پرسپولیس واقعا شدنی نیست.

* 7 بازی ملی را از دست دادیم

سرمربی پرسپولیس در مورد تلاش برای لیستش برای نیم فصل توضیح داد: جذب بازیکن در سطح ملی سخت است. به این دلیل که هم مبلغشان بالا است و هم جذب آنها خیلی سخت است. در این یکی دو سال 6، 7 بازیکن و حتی بیشتر از این تعداد بازیکن در سطح ملی را از دست دادیم و نفراتی از پرسپولیس رفتند که هرکدام می‌توانستند نتیجه را عوض کرده و به تیم ما وزن می‌دادند. با تمام این مشکلات کار خود را شروع کردیم. در آسیا به مرحله یک‌هشتم نهایی رفتیم. تنها تیم ایرانی بودیم. جزو هشت تیم برتر آسیا قرار گرفتیم. پرواز ما هم به مشکل خورد و 48 ساعت قبل از بازی به عربستان رسیدیم و تمام برنامه‌های ریکاوری و تمرینی را از دست دادیم و با خستگی زیاد و عدم تمرکز وارد بازی با الهلال شدیم.

* نمی‌شود هر هفته از داوری ضرر کنیم

گل‌محمدی با اشاره به مشکلات داوری پیرامون تیمش گفت: سعی دارم هیچ وقت در مورد داوری صحبتی نداشته باشم اما اشتباهات خیلی بیش از اندازه شده است. دردناک‌تر و بدتر این است که از این اشتباهات توسط اعضای مربوط به داوری و فدراسیونی‌ها حمایت می‌شود. این مسائل جای نگرانی دارد و مشکلات ما را دوچندان کرده است. از طرف داوران هیچ امنیتی احساس نمی‌کنیم. امیدوارم این رویه جایی تمام شود و باید یک جا جلوی این مسائل گرفته شود. اشتباهات داوری برای همه تیم‌ها باشد، نه اینکه تیمی هر هفته از این اشتباهات استفاده کند و تیم دیگر همیشه ضرر کند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی