|

با مصدومیت آل کثیر؛ سرنوشت این پرسپولیسی تغییر کرد!

عیسی آل کثیر در جریان بازی برابر پدیده مشهد دچار پارگی رباط صلیبی شد.

لینک کوتاه کپی شد

این اتفاق باعث خواهد شد تا قدرت تهاجمی پرسپولیس که در این فصل با فرصت‌سوزی زیادی نیز همراه بوده، با کاهش کیفیت بیشتری نیز در ادامه قابل پیش بینی باشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ پرسپولیس در حال حاضر مهدی عبدی و حامد پاکدل را به عنوان مهاجمان تخصصی در اختیار دارد و در دیدارهای اخیر معمولا از امید عالیشاه و وحید امیری نیز به عنوان یکی از دو مهاجم مکمل سود برده است. نکته جالب اینکه در این فصل نیز مهدی مهدی‌خانی که در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته از لیگ کرواسی به پرسپولیس پیوسته بود، نتوانسته جایگاه قابل توجهی برای خود دست و پا کند و با کمترین آمار حضور، طی دو نقل و انتقالاتی که گذشته و پیش رو است، به عنوان گزینه جدایی مطرح شده است.

اکنون اما شاید مصدومیت عیسی آل کثیر سرنوشت مهدی خانی را نیز که در نقل و انتقالات زمستانی پیش رو به عنوان گزینه خروجی نامش مطرح شده بود، با تغییر مواجه کند. کمبود مهاجم قابل اعتنا و موانع جذب بازیکن قابل اتکا در نقل و انتقالات زمستانی، شاید باعث شود تا یحیی گل محمدی نیم فصل دیگر نیز به این مهاجم فرصت دهد تا کیفیت خود را برای حضور در ترکیب اصلی افزایش دهد. باید دید مهدی خانی از این فرصت سود خواهد برد یا خیر.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی