|

پیشنهاد رسمی استقلال به ستاره ملی پوش فولاد خوزستان

استقلال خواهان جذب صالح حردانی شده است.

لینک کوتاه کپی شد

حمیدرضا گرشاسبی در مورد حذف سرخابی‌های پایتخت از این مسابقات گفت:

این جای تاسف دارد و یک فاجعه است که دو باشگاه مطرح و پرطرفدار به چنین روزی افتاده باشند و میلیون‌ها هوادار با این سو مدیریت‌ها و سهل انگاری و پشت گوش انداختن مسائل چنین افتضاح بزرگی را رقم بزنند. متاسفانه کسی هم مسئولیت در این زمینه گردن نمی‌گیرد و همه سعی دارند دیگری را مقصر بدانند و خودشان را نزد افکار عمومی موجه جلوه دهند ولی اتفاقی که افتاده حذف دو باشگاه از آسیاست. وقتی اعلام می‌شود که حتی متنی که به AFC ارسال شده به زبان فارسی بوده واقعاً آدم می‌ماند چه بگوید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ حمیدرضا گرشاسبی در مورد ماجرای جدایی صالح حردانی و علاقه استقلال به جذب او و تمایل خود این بازیکن به این انتقال توضیح داد:

من چیزی در مورد علاقه او به جدایی نمی‌دانم ولی همانطور که گفتم تیم ما نیاز به تقویت دارد و قرار نیست همین مهره‌های مهمی که داریم را هم از دست بدهیم. ما اجازه جدایی به حردانی یا هر بازیکن دیگری را نمی‌دهیم مگر اینکه جایگزینی به جایش جذب شود و کادرفنی اعلام کند با توجه به جذب بازیکن جدید نیازی به آنها ندارد. درخواست رسمی هم برای جذب او به ما داده نشده و فقط صحبت شفاهی بوده و ما هم نظرمان را در این خصوص به استقلال اعلام کردیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی